°
LV RU
Futbols

Pasaules kausa ieguvēju Jakvintu tiesās par Itālijas mafijas atbalstīšanu

 
22.decembris 2015  15:31

Bijušais futbolists un 2006.gada Pasaules kausa ieguvējs Vinčenco Jakvinta tiks tiesāts par Itālijas mafijas atbalstīšanu.

36 gadus vecais Vinčenco Jakvinta apsūdzēts ieroču likumu pārkāpšanā, lai atbalstītu ietekmīgo kriminālo grupējumu Kalabrijas "Ndrangheta".

36 gadus vecais Vinčenco Jakvinta apsūdzēts ieroču likumu pārkāpšanā, lai atbalstītu ietekmīgo kriminālo grupējumu Kalabrijas "Ndrangheta".

Pašlaik 36 gadus vecais Jakvinta apsūdzēts ieroču likumu pārkāpšanā, lai atbalstītu ietekmīgo kriminālo grupējumu Kalabrijas "Ndrangheta". Zīmīgi, ka pats futbola uzbrucējs dzimis Kalabrijas reģionā, bet viņa tēvs Džuzepe apsūdzēts par piederību "Ndrangheta" grupējumam.

Tiesa nolēmusi, ka noklausīšanās ar vēl 145 aizdomās turamajiem norisināsies nākamā gada marta otrajā pusē.

Jakvinta savas futbolista karjeras augstumus sasniedza "Udinese" un Turīnas "Juventus" klubos, bet 2006.gadā viņš bija Itālijas izlases sastāvā, kad tā triumfēja Pasaules kausa izcīņā.

Itālijas izlasē Jakvinta aizvadīja 40 spēles un guva sešus vārtus, bet karjeru spēlētājs noslēdz 2012.gadā.

"Ndrangheta" pašreiz tiek uzskatīts par ietekmīgāko mafijas sindikātu Itālijā, atstājot Sicīlijas un Neapoles mafijas organizācijas tālu aiz muguras. Grupējums specializējies narkotiku kontrabandā, naudas atmazgāšanā un celtniecībā.

LETA/Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS