Apmācies
Rīga
-2°
Apmācies
LV RU
Sabiedrībā

Prezidents Ziemassvētku novēlējumā aicina ticēt brīnumam un iesaistīties tā tapšanā (41)

 
24.decembris 2015  08:59

Valsts prezidents Raimonds Vējonis uzskata, ka Ziemassvētku laiks ir tas brīdis gadā, kad ikviena domas kļūst gaišākas un katrs gaida ilgi loloto cerību piepildīšanos, tādēļ viņš aicina ikvienu ticēt Ziemassvētku brīnumam un iesaistīties tā tapšanā.

Raimonds Vējonis savā Ziemassvētku uzrunā aicina jau tagad iesaistīties Latvijas simtgades organizēšanā.

Raimonds Vējonis savā Ziemassvētku uzrunā aicina jau tagad iesaistīties Latvijas simtgades organizēšanā.

Prezidents savā Ziemassvētku apsveikumā iedzīvotājiem norāda, ka, gaidot Latvijas valsts simtgadi 2018.gadā, mudina īpaši padomāt par to, ko katrs no mums vēlas un var paveikt Latvijas labā. Kā vienu no iespējām Vējonis min sava laika ziedošanu Latvijas simtgades svētku organizēšanai, ko var izdarīt "lv100.lv" interneta vietnē, lai tie kļūtu par visas tautas svētkiem.

Valsts prezidents arī uzsver, ka Ziemassvētku laiks ir lieliska iespēja biežāk ieklausīties apkārt esošajos cilvēkos, pateikt cits citam vairāk labu vārdu un izteikt pateicību par paveikto, ko ikdienas gaitās, iespējams, bieži aizmirst.

"Gada gaišākie svētki ir stimuls ikvienam no mums - vairosim šajā laikā labestību, sirdsmieru un prieku," aicināja prezidents.

Vējonis novēl visiem Latvijas iedzīvotājiem un tautiešiem ārvalstīs miera, mīlestības un saticības pilnus Ziemassvētkus.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS