Apmācies, neliels sniegs
Rīga
-1°
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Izklaide

Arī tā mēdz būt! Ance Krauze meitas talanta dēļ zaudē svaru (43)

 
29.decembris 2015  04:55

Dziedātāja Ance Krauze (36) katru reizi, kad vecākā meita Elza piedalās vijolnieku konkursā, zaudē ap trim kilogramiem svara.

Dziedātāja Ance Krauze ar vecāko meitu Elzu.

Dziedātāja Ance Krauze ar vecāko meitu Elzu.

Trejmeitiņu Elzas (9), Kates (6) un Billes (2) māmiņas dziedātājas Ances Krauzes vecākā meita vijoļspēli apgūst jau kopš mazotnes un ir viena no Latvijā perspektīvākajām mazajām vijolniecēm. Nupat viņa atkal izcīnījusi uzvaru valsts mēroga konkursā. Atvases panākumi slēpjas ne tikai meitenes dotībās, bet savā ziņā ir arī mammas nopelns, jo meitas izvadāšana divreiz nedēļā uz vijoles nodarbībām mūzikas skolā ir viena no Ances lielākajām prioritātēm.

Pat vairāk – dziedātāja atzīst, ka meitas talanta attīstīšana ir viena no lielākajām viņas kaislībām, kas sniedz neizmērojamu piepildījumu. Arī Ance piedalās katrā nodarbībā un, ja nepieciešams, organizē pat aukles jaunākajām meitām, jo nevēlas laist garām nevienu nodarbību. Intervijā žurnālam “OK!” Ance Krauze nupat atklāja, ka neatkarīgi no visa Elza viņas uzraudzībā katru dienu pusotru stundu vingrinās mājās, un gadā ir labi ja pāris dienu, kad meitai ļauj vijoli nespēlēt.

Tikmēr žurnālam “Kas Jauns” Ance Krauze nesen atzinās, ka tieši meitas vijoļspēle ir viena no viņas slaidā auguma atslēgām. „Katrs konkurss, kurā piedalās Elza, man ir tāds notikums! Dzīvoju līdzi, pārdzīvoju ar katru ķermeņa šūnu. Stress ir tik milzīgs, ka katrā konkursā atstāju trīs savus kilogramus,” teica Ance. Viņa arī piebilda, ka nevienā pašas koncertā neizjūt tādu adrenalīnu un lampu drudzi, kā izdzīvojot līdzi meitas vijolspēles sniegumam.
 
Dziedātāja Ance Krauze ar vecāko meitu Elzu
 
Tā apprecējās Ance Krauze

Kasjauns.lv / Foto: Inta Mengiša


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS