Apmācies, stiprs lietus, lietusgāze
Rīga
-1°
Apmācies, stiprs lietus, lietusgāze
LV RU
Pasaulē

Gada gaidītākās kāzas Igaunijā: Ilvesu un Kupci laulās latviešu mācītājs (104)

 
30.decembris 2015  17:45

Igaunijas prezidentu Tomasu Hendriku Ilvesu un viņa līgavu – Latvijas Aizsardzības ministrijas ierēdni Ievu Kupci 2. janvārī Tallinā laulās latviešu mācītājs Krists Kalniņš, vēstī Igaunijas vietne publik.delfi.ee.

Tā kā pāris pārstāv dažādas konfesijas, nolemts, ka ceremonijā piedalīsies arī latviešu mācītājs Krists Kalniņš (pa labi).

Tā kā pāris pārstāv dažādas konfesijas, nolemts, ka ceremonijā piedalīsies arī latviešu mācītājs Krists Kalniņš (pa labi).

Prezidenta laulību ceremonija ir vienas no šā gada gaidītākajām kāzām Igaunijā – Ilvesa dzīve pēc iepriekšējās sievas Evelīnas sānsoļa un tam sekojošas šķiršanās jau vairākus mēnešus ir sabiedrības un mediju uzmanības lokā.

Nu tautā mīlētajam prezidentam sākusies jauna dzīve – viņš saderinājies ar latvieti Ievu un jau nākamā gada pašā sākumā, 2. janvārī, Tallinā evaņģēliski luteriskajā baznīcā notiks laulību ceremonija. Tā kā pāris pārstāv dažādas konfesijas, nolemts, ka ceremonijā piedalīsies arī latviešu mācītājs Krists Kalniņš, vēstī Igaunijas prese.

Svinību neoficiālā daļa pēc līgavas vēlmes notikšot tikai kopā ar pašiem tuvākajiem - šauri pieticīgā ģimenes lokā.
 
Tomass Hendriks Ilvess ar līgavu Ievu Kupci
 
Tomass Hendriks Ilvess un Ieva Kupce 3. decembrī Tallinas kinoteātrī „Soprus”
 
Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess un Ieva Kupce apmeklē Kalnciema kvartālu

Kasjauns.lv / Foto: president.ee, Evija Trifanova/LETA, AFP/LETA

 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS