Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Diētas

Intara stāsts: "Ar šo diētu nometu 25 kilogramus liekā svara!" FOTO

 
08.janvāris 2016  10:00

“No draugiem un darba kolēģiem saņemu uzslavas un izbrīnu – cik ļoti esmu mainījies tik īsā laikā!” – tā savu tievēšanas pieredzi raksturo Intars Aulis (41). Lasi tālāk interviju ar Intaru un uzzini – kā viņam izdevās nomest 25 liekos kilogramus!

Intara stāsts: "Ar šo diētu nometu 25 kilogramus liekā svara!" FOTO

– Kāda bija Tava iepriekšējā tievēšanas pieredze?
– Man nebija nekādas iepriekšējās pieredzes. Svēru 105 kilogramus, jau bija sākušās problēmas ar veselību – paaugstināts asinsspiediens. Bet tā kā man ir maiņu darbs, strādāju pa 12 stundām gan dienā, gan naktī, tāpēc, piemēram, regulāra sportošana atkrita. Ar tādu slodzi jau nevar nekādu regulāru sportošanu saplānot! Ar velosipēdu šad tad pabraucu, tas arī viss.

– Kā nolēmi notievēt?
– Pašam jau bija apnicis tas vēders priekšā! Arī sapratu, ka tā ilgāk nevarēju – ar veselību joki mazi!

– Ko tālāk?
– Ieraudzīju internetā, draugos – bija rakstīts par Stokholmas diētu. Piedāvāja aizpildīt testu, kas pasaka, cik kilogramus jāzaudē līdz veselīgam svaram. Es sākumā to testu izpildīju tīras ziņķārības pēc, bet galā saņēmu solījumu – vai nu nometīšu svaru vai saņemšu naudu atpakaļ. Tas mani pārliecināja – pieteicos programmai un nākamajā dienā jau varēju sākt.

– Kā veicās ar sekošanu plānam?
– Pirmie rezultāti nāca jau pēc dažām dienām, un tie bija fantastiski – pirmie 6 kilo “aizgāja” pirmajā nedēļā. Tālāk vēl vairāk – kopā 25 kilogramus esmu nometis ar Stokholmas diētu! No draugiem un darba kolēģiem saņemu uzslavas un izbrīnu – cik ļoti esmu mainījies tik īsā laikā. Jūtos ideāli, jo esmu reāli uzlabojis ne tikai savu izskatu un pašsajūtu, bet arī veselību!

– Ko tu ieteiktu citiem, kas arī vēlas mainīt savu izskatu un notievēt?
– Tas vienkārši ir jāpamēģina! Jo kamēr nepamēģināsi, nezināsi – kāds tas ir spēka pieplūdums un cik viegli uzreiz jūties, zaudējot liekos kilogramus! Viennozīmīgi – uz priekšu! Visiem iesaku piereģistrēties un pamēģināt – rezultāts garantēts!  
 
Intara stāsts: "Ar šo diētu nometu 25 kilogramus liekā svara!" FOTO


Reklāmas raksts sadarbībā ar Stockholmhealth.com / Publicitātes foto

    SVARĪGĀKAIS