Apmācies, stiprs sniegs
Rīga
Apmācies, stiprs sniegs
LV RU
Auto un tehnoloģijas

Biķerniekos notiks drošas ziemas braukšanas konsultācijas (2)

 
05.janvāris 2016  15:22

Ņemot vērā cilvēku interesi un atbilstošus laika apstākļus, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) Biķernieku trasē ikvienam autovadītājam piedāvā bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas. Tā tiks turpināts pērn uzsāktais autovadītāju apmācības projekts, kura nolūks ir uzlabot autovadītāju iemaņas un prasmes ziemas braukšanas apstākļos.

Nodarbībā drīkst piedalīties jebkurš autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kurš aprīkots ar ziemas riepām, kuram ir derīga tehniskā apskate un obligātā civiltiesiskā apdrošināšana.

Nodarbībā drīkst piedalīties jebkurš autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kurš aprīkots ar ziemas riepām, kuram ir derīga tehniskā apskate un obligātā civiltiesiskā apdrošināšana.

Nodarbību laiki:
  • trešdien, 6.janvārī, no plkst.17:00 līdz 20:00;
  • ceturtdien, 7.janvārī, no plkst.17:00 līdz 20:00;
  • piektdien, 8.janvārī, no plkst.17:00 līdz 20:00;
kā arī visas nākamās nedēļas darba dienās no plkst.17:00 līdz 20:00.
Konsultāciju ilgums: viena stunda.
Pieteikšanās pa tālruņiem 67025800 vai 25714991 (darba dienās no plkst.9:00-17:00).  
Nosacījumi: nodarbībā drīkst piedalīties jebkurš autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kurš aprīkots ar ziemas riepām, kuram ir derīga tehniskā apskate un obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Vēlams uz nodarbību ierasties ērtos, braukšanai atbilstošos apavos un siltā apģērbā. Pieteikto dalībnieku reģistrācija notiks pie BKSB biroja, S.Eizenšteina ielā 2; iebraukšana trasē – pa 8.vārtiem.

Svarīgi! Gadījumā, ja kāds autovadītājs netiek uz iepriekš pieteiktu drošas ziemas braukšanas nodarbību, lūgums sniegt informāciju uz iepriekš norādītajiem tālruņiem, lai operatīvi varētu piedāvāt vietu citiem braukt gribētājiem.

Video informācija par nodarbību norisi un konsultāciju būtību 2015.gada ziemā apskatāms šeit:


 
Par turpmākajām ziemas braukšanas nodarbībām informācija tiks sniegta www.bksb.lv un www.csdd.lv kā arī sociālajos tīklos: @TraseBikernieki vai https://www.facebook.com/BikerniekuTrase.

Raksts sadarbībā ar CSDD / Publicitātes foto


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS