Mazmākoņains
Rīga
Mazmākoņains
LV RU
Stila jaunumi

Kādu mēteli un kā valkāt ziemā? Stila padomi (34)

 
08.janvāris 2016  07:01

Mētelis ziemā ir apģērba neatņemama sastāvdaļa un, tā kā tiek valkāts katru dienu, kļūst būtiskāks pat par ikdienišķajiem džinsiem, aksesuāriem un džemperiem. Burtiski – mētelis apsedz visu pārējo apģērbu, tāpēc tam jābūt fokusa punktam.

Kādu mēteli un kā valkāt ziemā? Stila padomi

Mētelis = garš bleizers. Kā no vīriešu garderobes pārņemts. Garajam un žaketei līdzīgajam mētelim ir jābūt perfekti augumam atbilstošam un glaimojošam.

Mētelis = garš bleizers. Kā no vīriešu garderobes pārņemts. Garajam un žaketei līdzīgajam mētelim ir jābūt perfekti augumam atbilstošam un glaimojošam.Mākslīgā kažokāda. Lai gan mākslīgā kažokāda nav pats siltākais virsdrēbju materiāls, oriģinālās tekstūras dēļ tā ir pati efektīgākā. Valkājama ar smalkiem vakara tērpiem un pat ar džinsa biksēm un sporta apaviem.

Mākslīgā kažokāda. Lai gan mākslīgā kažokāda nav pats siltākais virsdrēbju materiāls, oriģinālās tekstūras dēļ tā ir pati efektīgākā. Valkājama ar smalkiem vakara tērpiem un pat ar džinsa biksēm un sporta apaviem.Krāsu prieks. Praktiski silts un intensīvās krāsas dēļ vizuāli iespaidīgs ir aitādu imitējošs materiāls. Modele Behati Prinslū novērtē, ka hipijiskais un bohēmiskais mētelis var būt koptēla fokusa punkts.

Krāsu prieks. Praktiski silts un intensīvās krāsas dēļ vizuāli iespaidīgs ir aitādu imitējošs materiāls. Modele Behati Prinslū novērtē, ka hipijiskais un bohēmiskais mētelis var būt koptēla fokusa punkts.Zamša mētelis. Smalkas tekstūras mētelis ir simbols modernam šikam. Zamšs ir kā lielisks līdzsvars starp klasiku, lietišķumu un aktuālajām modes tendencēm.

Zamša mētelis. Smalkas tekstūras mētelis ir simbols modernam šikam. Zamšs ir kā lielisks līdzsvars starp klasiku, lietišķumu un aktuālajām modes tendencēm.Gluži kā halāts. Brīvi krītošs, pārliels, halātam līdzīgs mētelis ir tas virsdrēbju modelis, kurā tērpjas visas modīgākās slavenības.

Gluži kā halāts. Brīvi krītošs, pārliels, halātam līdzīgs mētelis ir tas virsdrēbju modelis, kurā tērpjas visas modīgākās slavenības.Pufīgais mētelis. Dūnu mētelim nav jābūt tikai utilitāram un tāpēc garlaicīgam. Tas kļūst smalkāks un pilsētvidei piemērotāks ar kažokādas detaļām, spilgtām krāsām un citiem dekoratīviem elementiem.

Pufīgais mētelis. Dūnu mētelim nav jābūt tikai utilitāram un tāpēc garlaicīgam. Tas kļūst smalkāks un pilsētvidei piemērotāks ar kažokādas detaļām, spilgtām krāsām un citiem dekoratīviem elementiem.Vēl gaišāks pastelis. Lai cik nepraktiski, balti un gaišo pasteļkrāsu mēteļi ir ziemas sezonas galvenie varoņi. Delikātā un smalkā krāsu palete apģērbus padara īpaši sievišķīgus, bet siluetus – maigus.

Vēl gaišāks pastelis. Lai cik nepraktiski, balti un gaišo pasteļkrāsu mēteļi ir ziemas sezonas galvenie varoņi. Delikātā un smalkā krāsu palete apģērbus padara īpaši sievišķīgus, bet siluetus – maigus.

Kādu mēteli un kā valkāt ziemā?
Anita Sedliņa, Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS