Apmācies
Rīga
-1°
Apmācies
LV RU
Izklaide

Madonnas koncertā Singapūrā neielaidīs nepilngadīgos (7)

 
06.janvāris 2016  19:12

Amerikāņu dziedātājas Madonnas koncertā Singapūrā netiks ielaisti nepilngadīgie, trešdien paziņoja vietējie rīkotāji.

Koncerts seksuāla satura dēļ novērtēts kā atbilstošs pieaugušo auditorijai. Norises vietā tiks ielaisti tikai pilngadīgie.

Koncerts seksuāla satura dēļ novērtēts kā atbilstošs pieaugušo auditorijai. Norises vietā tiks ielaisti tikai pilngadīgie.

Madonnas pirmais koncerts Singapūrā paredzēts 28.februārī. Tas notiks Nacionālajā stadionā ar 55 000 sēdvietu, norāda kompānija "MediaCorp Vizpro".

"Lūdzu ņemiet vērā, ka koncerts seksuāla satura dēļ novērtēts kā atbilstošs pieaugušo auditorijai. Norises vietā tiks ielaisti tikai pilngadīgie," teikts koncertu rīkotāja "Facebook" lapā.

Koncertus un citus publiskus izklaides pasākumus uzrauga Mediju attīstības aģentūra, kuras pārziņā ir arī kino, televīzija un radio.

Laikraksts "Straits Times" norāda, ka Madonnas koncertā paredzēts priekšnesums, kurā atkailinātos mūķeņu tērpos ģērbtas dejotājas gorās pie striptīza stieņa krusta formā.

Bagātā Singapūra bieži tiek nopelta par stingro izklaides pasākumu kontroli. Taču pēdējos gados cenzūra mazināta un Singapūra kļuvusi par vienu no Āzijas izklaides centriem.
 
Madonna savā jaunākajā koncertturnejā "Rebel heart"

LETA / Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS