Apmācies
Rīga
-2°
Apmācies
LV RU
Politika

Dzintars: "Vienotībai" šis ir kritiskākais brīdis pastāvēšanas vēsturē (35)

 
07.janvāris 2016  21:40

"Vienotība" piedzīvo līdz šim kritiskāko brīdi tās pastāvēšanas vēsturē, uzskata nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Dzintars: "Vienotībai" šis ir līdz šim kritiskākais brīdis tās pastāvēšanas vēsturē, un vienotības jēdziens ir pēdējais, ar ko šī partija pašlaik asociējas."

Dzintars: "Vienotībai" šis ir līdz šim kritiskākais brīdis tās pastāvēšanas vēsturē, un vienotības jēdziens ir pēdējais, ar ko šī partija pašlaik asociējas."

Komentējot valdības veidošanas gaitu un finanšu ministra Jāņa Reira (V) atteikšanos kandidēt uz premjera amatu, Dzintars prognozēja, ka galu galā "Vienotība", visticamāk, vienosies par vienu kandidātu un prezidents viņu aicinās veidot valdību.

"Bet šis process "Vienotībai" ir ārkārtīgi smags. "Vienotībai" šis ir līdz šim kritiskākais brīdis tās pastāvēšanas vēsturē, un vienotības jēdziens ir pēdējais, ar ko šī partija pašlaik asociējas," piebilda politiķis.

Kā ziņots, Reirs ir informējis Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, ka nekandidēs uz premjera amatu. Reirs apliecināja, ka viņam oficiāli izteikts piedāvājums uzņemties Ministru prezidenta pienākumus. Tomēr viņš šodien informēja prezidentu, ka vēlas turpināt darbu kā finanšu ministrs arī jaunajā valdībā, ja viņu aicinās to darīt prezidenta nominētais kandidāts.

Līdz ar to premjera pienākumus varētu uzticēt politiķim Kārlim Šadurskim (V), kurš tos arī varētu uzņemties, liecina neoficiālā informācija. Savukārt Šadurskis apgalvoja, ka nav oficiāli uzrunāts kandidēt uz premjera amatu. Viņš arī neesot aicināts uz sarunu pie prezidenta.

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA

 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS