Mākoņains
Rīga
-3°
Mākoņains
LV RU
Sabiedrībā

Nešpetnā Rīgas 47. vidusskolas 8. klases meitene skolu pametusi. Vai brāziens bija pelnīts? (118)

 
11.janvāris 2016  06:10

Rīgas 47. vidusskolas 8. klases meitene, kura pirms vairāk nekā trim mēnešiem apvainoja savu klasesbiedreni, kuras tēvs ieradās ar siksnu ieradās skolā, lai pāraudzinātu sava bērna apvainotāju, ir pametusi 47. vidusskolu un tajā vairs nemācās.

Solīds tēvs (attēlā no labās) ieradās Rīgas 47. vidusskolā ar siksnu, lai aizstāvētu savu meitu Ievu (pa kreisi), kuru bija apsaukājusi ar līderes dotumiem apveltīta vienaudze. Tagad nešpetnā meitene mācās citā skolā.

Solīds tēvs (attēlā no labās) ieradās Rīgas 47. vidusskolā ar siksnu, lai aizstāvētu savu meitu Ievu (pa kreisi), kuru bija apsaukājusi ar līderes dotumiem apveltīta vienaudze. Tagad nešpetnā meitene mācās citā skolā.

Nešpetnā uzvedība un saņemtais brāziens meitenei atspēlējies. Viņa vairs nav varējusi izturēt situāciju, kuru, diemžēl pati ar savu uzvedību radīja, un bija spiesta pamest skolu.
 
Kasjauns.lv jau rakstīja, ka pagājušā gada oktobra sākumā kāds 47. vidusskolas audzēknes tēvs teju nopēra savas mietas klasasbiedreni, kura bija apvainojusi viņa bērnu. Notikums bija visnotaļ skandalozs un par to runāja visā Latvijā. Pēc notikušā bija dažādas pārbaudes, izsaukta policija, skandāls nenorimās un meiteņu savstarpējā villošanās turpinājās arī nākamajā dienā. Tika nostrostēti un sodīti pieaugušie – gan dusmīgais tēvs (ar 70 eiro lielu naudas sodu), gan skolas darbinieki (ar disciplinārsodu), kuri konfliktu nespēja novērst mierīgā ceļā.

Atbildīgās amatpersonas Kasjauns.lv apliecināja, ka pašlaik skolā situācija normalizējusies un skandāls atrisināts. Tomēr pedagogi neatklāja, kā pašlaik jūtas incidentā iesaistītās meitenes, vai viņas joprojām mācās tai pašā skolā un vienā klasē. To liedzot bērnu tiesību aizsardzības likumdošana.

Tomēr kāda bērna māte Kasjauns.lv pastāstīja; „Meitene, kura apvainoja saniknotā tēva meitu 47. vidusskolā vairs nemācās. Jāteic, ka viņa jau no pirmajām klasēm bija visnotaļ nešpetna meitene. Viņa arī klasesbiedrus sakūdīja pret savu vienaudzi. Pēc konflikta viņa pati nolēma pāriet uz citu skolu. Te gan jāteic, ka neviena skola tā īsti negribēja viņu uzņemt, jo bija sacēlusi pamatīgu traci iepriekšējā skolā, savā ziņā bija nevaldāms bērns. Tā nu viņa tagad mācās kādā vakarskolā. Tagad šis notikums skolā jau ir piemirsies un klasē ir draudzīga atmosfēra. Viss mierīgs, nekas vairs neliecina par pārdzīvoto incidentu”..

Savukārt kāda skolas darbiniece Kasjauns.lv pastāstīja: „Dzīve turpinās mierīgi, klasesbiedri pret meiteni izturas normāli. Šādi gadījumi nav pārāk raksturīgi citās klasēs, katrs bērns vairāk vai mazāk laiku pavada kopā ar savu mobilo telefonu vai planšeti. Dzīve turpinās normālās sliedēs”.

Tēvs ar siksnuElmārs Barkāns/Foto: ekrānuzņēmums no video, Evija Trifanova/LETA/Video: LTV1 „4. studija”


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS