Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Politika

Premjera krēslam prezidents uzrunājis Kārli Šadurski (165)

 
09.janvāris 2016  19:26

Pēc Valmieras mēra Jāņa Baika atteikuma kļūt par premjera kandidātu, Valsts prezidents Raimonds Vējonis ticies ar Vienotības frakcijas priekšsēdētāju Kārli Šadurski un piedāvājot uzņemties valdības veidošanu, vēsta TV3 ziņas.

Kārļa Šadurska izredzes ieņemt premjera amatu tiek vērtētas kā reālas.

Kārļa Šadurska izredzes ieņemt premjera amatu tiek vērtētas kā reālas.

TV3 ziņu rīcībā ir informācija, ka prezidents ar Šadurski ticies sestdien un nākamnedēļ viņu varētu aicināt veidot valdību.

Saeimas deputāts Šadurskis aģentūrai BNS neslēpa, ka ir runājis ar Valsts prezidentu. "Es esmu runājis ar prezidentu" - šādi viņš atbildējis uz jautājumu, vai Valsts prezidents Raimonds Vējonis viņam ir piedāvājis veidot jauno valdību.

Šadurskis atzina, ka abi ar prezidentu vienojušies, ka sabiedrībai pagaidām neatklās, par ko runājuši. Viņš uzsvēra, ka jaunumi šajā jomā gaidāmi otrdien.

Savukārt aģentūras BNS rīcībā esošā informācija liecina, ka Šadurska izredzes ieņemt premjera amatu tiek vērtētas kā reālas.

Aģentūra BNS jau ziņoja, ka līdz šim Vējonis veidot valdību ir piedāvājis finanšu ministram Jānim Reiram un Valmieras mēram Jānim Baikam, taču abi ir atteikušies.

Pašreizējā premjere Laimdota Straujuma ("Vienotība") 7.decembrī paziņoja par demisiju.

BNS, Kasjauns.lv / Foto: Ieva Lūka/LETA

 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS