Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Sabiedrībā

Domā, ko raksti internetā! Par šādiem draudiem pret imigrantiem tukumniekam draud sods (387)

 
10.janvāris 2016  13:01

Valsts policija sākusi kriminālprocesu par naida kurināšanu pret 24 gadus vecu tukumnieku, kurš savā sociālā tīkla "Facebook" profilā aicināja uz vardarbību pret imigrantiem.

Valsts policija uzsver, ka naida kurināšana nav pieļaujama, un šādiem gadījumiem tiks pievērsta uzmanība.

Valsts policija uzsver, ka naida kurināšana nav pieļaujama, un šādiem gadījumiem tiks pievērsta uzmanība.

Valsts policija savā sociālā tīkla "Facebook" kontā informē, ka sestdien Valsts policija oficiālajos sociālo tīklu kontos saņēma neskaitāmus iedzīvotāju ziņojumus par jaunu vīrieti, kurš "Facebook" ziņojumā aicinājis uz vardarbību pret patvēruma meklētājiem.

Jaunietis savā "Facebook" profilā sestdien bija ievietojis paziņojumu, kurā apgalvoja, ka Tukumā ieradušies imigranti, un viņš it kā zinot viņu dzīvesvietu. Ierakstā jaunietis bija norādījis uz imigrantu iespējamo atrašanās vietu un aicināja citus sociālā tīkla lietotājus doties un īstenot agresiju pret tiem.

Uzreiz pēc informācijas saņemšanas policijas Tukuma iecirknī tika sākta pārbaude, operatīvi izskaitļota jaunā vīrieša dzīvesvieta, un vēlāk viņš tika aizturēts. Kad 24 gadus vecais jaunietis bija nogādāts iecirknī, viņš atzina savu vainu izdarītajā. Jaunietis paudis nožēlu par savu rīcību, informē policija.

Pret jauno vīrieti sākts kriminālprocess par naida kurināšanu, un pašlaik turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Valsts policija informē, ka Tukumā pašlaik patvēruma meklētāju nav. Valsts policija uzsver, ka naida kurināšana nav pieļaujama, un šādiem gadījumiem tiks pievērsta uzmanība.

LETA/Foto: Ekrānuzņēmums no Facebook, AFP/LETA

 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS