°
LV RU
Sabiedrībā

Valsts rietumos sniega sega sasniegusi teju 20 centimetrus (2)

 
11.janvāris 2016  22:37

Liepājā, Ventspilī, Kuldīgā un Saldū sniega sega šovakar līdz plkst.22 sasniegusi 19 centimetrus (cm), paziņoja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā (LVĢMC).

12.janvārī, ir gaidāma ilgstoša snigšana, un sniega segas biezums naktī pieaugs vēl par 6-8 centimetriem.

12.janvārī, ir gaidāma ilgstoša snigšana, un sniega segas biezums naktī pieaugs vēl par 6-8 centimetriem.

Vičaku novērojumu stacijā, kas atrodas Ventspils novada Ances pagasta Irbenē, sniega sega šovakar līdz plkst.22 sasniegusi 18 cm, bet Kolkā - 15 cm. Tikpat bieza sniega sega divas stundas pirms pusnakts bija arī Rīgas jūras līča pretējā pusē - Ainažos.

Nākamā biezākā sniega sega plkst.22 bija Rīgā - 12 cm. Lielpēču novērojumu stacijā, kas atrodas Ogres novada Ogresgala pagastā, līdz plkst.22 bija sasniguši 11 cm sniega, bet Siguldā - 10 cm.

Alūksnē un Daugavpilī divas stundas pirms pusnakts sniega segas biezums bija 9 cm, bet Sīļu novērojumu stacijā, kas atrodas Līvānu novada Rožupes pagastā, kā arī Skrīveros sniega segas biezums bija 8 cm.

Visplānākā sniega sega - 7 cm - šovakar plkst.22 bija Dobelē un Krāslavas novada Piedrujā, liecina LVĢMC dati.

Kā ziņots, arī otrdien ir gaidāma ilgstoša snigšana, un sniega segas biezums naktī pieaugs vēl par 6-8 centimetriem, bet dienas laikā - vēl par 6-12 centimetriem. Tādējādi kopumā diennakts laikā sniega sega palielināsies par 15-20 centimetriem.

Vietām ir iespējams arī neliels putenis, kā arī snigšanas laikā pasliktināsies redzamība, bet uz ceļiem veidosies sniega sanesumi..

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS