Mazmākoņains, dūmaka
Rīga
-3°
Mazmākoņains, dūmaka
LV RU
Politika

Straujuma: "Gan Latvijas, gan Eiropas līmenī jāpārskata migrācijas politika" (24)

 
12.janvāris 2016  11:27

Arābu un Āfrikas valstu migrantu radīto problēmu dēļ ir jāpārskata migrācijas politika ne tikai Latvijā, bet visā Eiropā, šādu viedokli šorīt LTV pauda demisionējusī Latvijas Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V).

Latvijas Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Latvijas Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Politiķe atzīmēja, ka no iebraucējiem aptuveni puse ir ekonomiskie migranti, nevis kara bēgļi, tātad būtu sūtāmi atpakaļ uz mītnes valstīm, tomēr viņi jau ir izklīduši pa Eiropu un nav atrodami bēgļu reģistrēšanas nometnēs.

Atbildīgie par bēgļu problēmām esot Eiropas Komisija (EK) un dažas Eiropas dalībvalstis, kuras sākotnēji bijušas ārkārtīgi pozitīvas bēgļu uzņemšanas jautājumā, sacīja Straujuma un precizēja, ka atbildīgā neesot Vācijas kanclere Angela Merkele, bet gan kāds "vīriešu kārtas pārstāvis". Politiķe atteicās precizēt, vai ar to domājusi EK vadītāju Žanu Klodu Junkeru.

Straujuma atzīmēja, ka Eiropas valstis savā ziņā atzīst kļūdas bēgļu politikā un tāpēc sākušas daudz vairāk strādāt pie Eiropas robežu un tās apsardzības stiprināšanas.LETA / Foto: Edijs Pālens/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS