Apmācies
Rīga
-1°
Apmācies
LV RU
Trakā pasaule

No "Gazprom" apkopējas džipa nozog šiku krokodilādas somiņu (11)

 
12.janvāris 2016  15:33

Teju 4000 eiro vērtu "Dior" krokodilādas somiņu garnadži nolaupījuši no "Mitsubishi Outlander" spēkrata Maskavā, ziņo Krievijas mediji. Kā noskaidrojies, gan džips, gan nozagtā somiņa piederējusi naftas un gāzes flagmaņa "Gazprom" apkopējai Marijai. Viņas uzvārds netiek publiskots.

Varam tikai iedomāties, kādu algu saņem apkopēja Marija, ja var braukt ar apvidus auto un lepoties ar "Dior" krokodilādas somiņu.

Varam tikai iedomāties, kādu algu saņem apkopēja Marija, ja var braukt ar apvidus auto un lepoties ar "Dior" krokodilādas somiņu.

Incidents noticis stāvvietā pie biznesa parka "Румянцево", vēsta LifeNews.ru. Apzagtā sieviete izrādījusies Marija P., kuras pamata darba vieta ir kompānija "Gazprom", proti, Marijas kundze tur ir apkopēja.
44 gadus vecā sieviete no sava auto bijusi prom mazāk kā piecas minūtes, un, kad pie mašīnas atgriezusies, konstatējusi, ka tās salonā vairs nav ieraugāma viņas somiņa, kas bija "Dior" darinājums un maksā 300 tūkstošus rubļu jeb nedaudz mazāk kā 4000 eiro.
Franču modes nama izstrādājums bijis darināts no krokodilādas un inkrustēts ar dārgakmeņiem. Zagļi paņēmuši arī viņas dokumentus un bankas kartes, kas atradušās šikajā somiņā. Kopējais zaudējumu apmērs vēl tiek aplēsts, taču Krievijas mediji ziņo, ka garnadžiem bijušas nepieciešamas vien aptuveni trīs minūtes, lai uzlaustu apkopējas Marijas apvidus auto. Par zādzības faktu ir ierosināta krimināllieta.Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmums no video


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS