Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
112

Vīrietis čībās izskrien uz bodi un smagi apsaldē pēdu

 
14.janvāris 2016  11:27

Kurzemē kāds 76 gadus vecs vīrietis aizgājis uz veikalu ar čībām un smagi apsaldējis vienu pēdu, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Kurzemē kāds 76 gadus vecs vīrietis aizgājis uz veikalu ar čībām.

Kurzemē kāds 76 gadus vecs vīrietis aizgājis uz veikalu ar čībām.

Vīrietis apsaldējumus guvis jau pirms trīs dienām, tomēr pēc palīdzības vērsies tikai vakar, kā rezultātā pēdā sākusies nekroze. Sirmgalvis nogādāts slimnīcā.

Kopumā NMPD mediķi vakar snieguši palīdzību 13 cilvēkiem ar ķermeņa atdzišanu un apsaldējumiem.

Vēl Vidzemē kāds 55 gadus vecs vīrietis staigājis nepiemērotos apavos un guvis abu pēdu apsaldējumus. Lai gan viņš pēc palīdzības vērsies vakar, apsaldējumus viņš guvis divas dienas iepriekš.

Savukārt Rīgā kāds 57 gadus vecs vīrietis piedzēries atrasts guļam sniegā. Mediķus šajā gadījumā piesaistījuši policijas darbinieki. Vīrietis nogādāts slimnīcā ar plaukstu apsaldējumiem un ķermeņa atdzišanu.

Rīgas reģionā kāda 92 gadus veca sirmgalve, kura dzīvo viena, savā dzīvoklī nokritusi, salauzusi kāju un nav varējusi izsaukt palīdzību. Palīdzību izsaukuši viņas kaimiņi. Lai tiktu sievietes dzīvoklī, glābējiem nācies uzlauzt durvis. Sieviete nogādāta slimnīcā ar ķermeņa atdzišanu un kājas lūzumu.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1224 izsaukumiem, no tiem 170 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

LETA/Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS