Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Runā Rīga

Purvciemā atklās jaunizveidoto slēpošanas trasi

 
14.janvāris 2016  15:34

Piektdien, 15. janvārī, plkst. 11.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs atklās pašvaldības jaunizveidoto distanču slēpošanas trasi, kas atrodas Purvciemā, Lielvārdes ielā 141 pie Rīgas 84.vidusskolas.

Šosezon Rīgā darbosies trīs pašvaldības izveidotas distanču slēpošanas trases: pie reģionālā sporta centra „Sarkandaugava”, Rīgas ziemas un aktīvās atpūtas centrā Uzvaras bulvārī 15 un Purvciemā.

Šosezon Rīgā darbosies trīs pašvaldības izveidotas distanču slēpošanas trases: pie reģionālā sporta centra „Sarkandaugava”, Rīgas ziemas un aktīvās atpūtas centrā Uzvaras bulvārī 15 un Purvciemā.

Jaunās slēpošanas trases nosaukums būs Rīgas ziemas sporta un atpūtas parks „Purvciems”. Trasi un inventāra nomas punktu apsaimniekos sporta skola „Arkādija”, kuras pārraudzībā ir arī slēpošanas trase Uzvaras bulvārī 15. „Purvciema” trase ir aptuveni 800 metrus gara. Trase izmantojama bez maksas un pie tās darbosies arī inventāra nomas punkts katru dienu no plkst. 10.00 līdz 21.00.

Līdz ar jaunās trases atklāšanu, šosezon Rīgā darbosies trīs pašvaldības izveidotas distanču slēpošanas trases: pie reģionālā sporta centra „Sarkandaugava”, Rīgas ziemas un aktīvās atpūtas centrā Uzvaras bulvārī 15 un Purvciemā.

Rīgā šoziem darbosies arī vairākas slidotavas. Esplanādē ir ierīkota mākslīgā ledus slidotava. Savukārt dabīgā ledus slidotas atrodas Rīgas ziemas un aktīvās atpūtas centrā Uzvaras bulvārī 15, pie reģionālā sporta centra „Sarkandaugava”, pie Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas (Parādes iela 5c) un pie Rīgas Pļavnieku ģimnāzijas (A.Saharova iela 35). Slidotava tiek veidota arī pie Anniņmuižas vidusskolas (Kleistu ielā 14).

Plašāka informācija par Rīgas pašvaldības izveidotajām slēpošanas trasēm un slidotavām, to darba laiku un kontaktinformāciju pieejama tīmekļa vietnē: www.sports.riga.lv sadaļā „Aktuāli”.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji laipni aicināti uz Rīgas ziemas sporta un atpūtas parka „Purvciems” atklāšanu. Žurnālistu ērtākai nokļūšanai uz Purvciemu tiks nodrošināts autobusiņš no Rīgas domes, kas līdz plkst. 10.30 gaidīs pie Rātsnama, RTU pusē.

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību
Regīna Zommere / Foto: Ieva Lūka/LETA


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS