Mazmākoņains
Rīga
-3°
Mazmākoņains
LV RU
Runā Rīga

Atklāta jaunizveidotā slēpošanas trase Purvciemā. FOTO (8)

 
15.janvāris 2016  14:10

Piektdien, 15. janvārī, klātesot Rīgas domes priekšsēdētājam Nilam Ušakovam un pilsētas izpilddirektoram Jurim Radzevičam, atklāta pašvaldības jaunizveidotā distanču slēpošanas trase, kas atrodas Purvciemā, Lielvārdes ielā 141 pie Rīgas 84. vidusskolas.

Šosezon Rīgā darbojas trīs pašvaldības izveidotas distanču slēpošanas trases: pie reģionālā sporta centra „Sarkandaugava”, Rīgas ziemas un aktīvās atpūtas centrā Uzvaras bulvārī 15 un Purvciemā.

Šosezon Rīgā darbojas trīs pašvaldības izveidotas distanču slēpošanas trases: pie reģionālā sporta centra „Sarkandaugava”, Rīgas ziemas un aktīvās atpūtas centrā Uzvaras bulvārī 15 un Purvciemā.

“Slēpošanas trase tika izveidota īsā laikā, un tā vēl tiks paplašināta, lai nodrošinātu fiziskās aktivitātes Purvciema, Pļavnieku un Dreiliņu iedzīvotājiem. Apgaismotā trese, ko var izmantot visu diennakti, ir 800 metru gara. Tuvākajās dienās  tiks izveidots arī lielais aplis pa visu teritorijas perimetru. Tas šogad gan vēl būs bez apgaismojuma,  ” norādīja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Jaunās slēpošanas trases nosaukums ir Rīgas ziemas sporta un atpūtas parks „Purvciems”. Trasi un inventāra nomas punktu apsaimnieko sporta skola „Arkādija”, kuras pārraudzībā ir arī slēpošanas trase Uzvaras bulvārī 15. Trase izmantojama bez maksas un pie tās darbojas arī inventāra nomas punkts katru dienu no plkst. 10.00 līdz 21.00.

Līdz ar jaunās trases atklāšanu, šosezon Rīgā darbojas trīs pašvaldības izveidotas distanču slēpošanas trases: pie reģionālā sporta centra „Sarkandaugava”, Rīgas ziemas un aktīvās atpūtas centrā Uzvaras bulvārī 15 un Purvciemā.

Rīgā šoziem darbojas arī vairākas slidotavas. Esplanādē ir ierīkota mākslīgā ledus slidotava. Savukārt dabīgā ledus slidotavas atrodas Rīgas ziemas un aktīvās atpūtas centrā Uzvaras bulvārī 15, pie reģionālā sporta centra „Sarkandaugava”, pie Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas (Parādes iela 5c) un pie Rīgas Pļavnieku ģimnāzijas (A.Saharova iela 35). Slidotava tiek veidota arī pie Anniņmuižas vidusskolas (Kleistu ielā 14).
 
Jaunizveidotā slēpošanas trase Purvciemā
 
Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību
Regīna Zommere / Publicitātes foto


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS