Mākoņains
Rīga
-3°
Mākoņains
LV RU
Kultūra

Ar jaunu soloprogrammu Latvijā uzstāsies dziedātājs Dzintars Čīča (14)

 
17.janvāris 2016  22:45

Ar jaunu soloprogrammu "Dvēsele vaļā" šopavasar Latvijā atgriezīsies čigānu izcelsmes latviešu dziedātājs Dzintars Čīča, informēja mūziķa menedžmenta pārstāvis Kaspars Antess.

“Aizvadītais pusotrs gads gan manā privātajā, gan profesionālajā dzīvē ir sagādājis daudz  piedzīvojumu un pārdzīvojumu. Tā man kā mūziķim bija ilgi gaidīta iedvesma,” gatavojoties solokoncertiem, atklāj Čīča. “Es gribu meklēt dziļāku jēgu mūziku, bet dzīvē ­noturīgākas vērtības. Par šīm tēmām skanēs arī manas koncertprogrammas dziesmas.”

“Aizvadītais pusotrs gads gan manā privātajā, gan profesionālajā dzīvē ir sagādājis daudz piedzīvojumu un pārdzīvojumu. Tā man kā mūziķim bija ilgi gaidīta iedvesma,” gatavojoties solokoncertiem, atklāj Čīča. “Es gribu meklēt dziļāku jēgu mūziku, bet dzīvē ­noturīgākas vērtības. Par šīm tēmām skanēs arī manas koncertprogrammas dziesmas.”

Programmā "Dvēsele vaļā" skanēs gan populāras dziesmas, gan jaunumi, Raimonda Paula skaņdarbi, kā arī čigānu tautasdziesmas.

Kopā ar Čīču koncertos muzicēs instrumentālā grupa pianista Anatolija Livčas vadībā.

Koncerti "Dvēsele vaļā" izskanēs 13.martā Rīgas Latviešu biedrības namā, 17.martā Ventspils Kultūras centrā, 18.martā Jēkabpils tautas namā, 19.martā Liepājas Olimpiskajā centrā, 2.aprīlī Alūksnes Kultūras centrā, 8.aprīlī Bauskas kultūras centrā, 9.aprīlī Jūrmalā Kauguru kultūras namā, 14.aprīlī Jelgavas kultūras namā un 15.aprīlī Talsu tautas namā.

BNS / Publicitātes foto

 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS