Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Politika

"Nezina valodas un nav pieredzes ārpolitikā" - tā Kučinski vērtē eksprezidents Zatlers. VIDEO (155)

 
18.janvāris 2016  08:23

Premjera amata kandidātam Mārim Kučinskim no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) ārpolitikas jomā varētu klāties grūtāk, no viņam nav šādas pieredzes, kā arī valodu zināšanu, intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” teica eksprezidents Valdis Zatlers.

Zatlers: "Kučinskim nav pieredzes ārpolitikā, nav valodu zināšanu..."

Zatlers: "Kučinskim nav pieredzes ārpolitikā, nav valodu zināšanu..."

Viņš norādīja, ka, visticamāk, Kučinskis iekšpolitikas jautājumos varētu būt visai līdzsvarots, kā arī mēģinātu samierināt koalīcijas partijas.

Ārpolitikas jomā Kučinskim varētu klāties grūtāk, jo viņam nav šādas pieredzes, tāpat Kučinskim pietrūkst valodu zināšanu.

Vienlaikus Zatlers akcentēja, ka valstī ārpolitiku realizē visa valdība – nevar būt viena spilgta personība, kura atbild par vieniem jautājumiem.

Runājot par premjera amata kandidāta nosaukšanas procesu, Zatlers norādīja, ka nākamā premjera vārds tika nosaukts visai ātri, tāpat sabiedrībā pietrūka diskusiju par to, kurš kandidāts būtu piemērotākais.

LTV Rīta Panorāmā viesojas un savus viedokļus pauž Valdis Zatlers:

Ziņots, ka Valsts prezidents Raimonds Vējonis paziņojis, ka ir nolēmis premjera amatam nominēt Saeimas deputātu Māri Kučinski no Zaļo un zemnieku savienības.

Pirmdien Kučinskis tiksies ar  "Vienotības" pārstāvjiem.

BNS/Foto: Edijs Pālens/Ieva Lūka/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS