Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Runā Rīga

Objekts "Prieka maiss" saņem festivāla "Ziemassvētku egļu ceļš" apmeklētāju simpātiju balvu

 
18.janvāris 2016  11:04

Noslēdzoties 6. vides objektu festivālam “Ziemassvētku egļu ceļš”, tika sveikti darbu autori un pasniegta arī festivāla apmeklētāju simpātijas balva, kuru saņēma objekts “Prieka maiss” un tā veidotāji - SIA “Studio des Fetes Latvija”.

Objekts "Prieka maiss" saņem festivāla "Ziemassvētku egļu ceļš" apmeklētāju simpātiju balvu

Šogad iedzīvotāju vērtējumam profesionāli mākslinieki, radošo industriju pārstāvji un Latvijas Mākslas akadēmijas studenti kopskaitā pilsētvidē eksponēja 43 vides dizaina objektus – egles, kas pārsteidza ar ideju oriģinalitāti un izmantoto materiālu daudzveidību, radot pilsētvidē īpašu svētku noskaņu.

“Par to, cik Rīgā ir daudz radošo personību, liecina festivāla konkursā iesniegto darbu skaits. Kopš festivāla pirmsākumiem, sešu gadu laikā, pilsētvidē tika eksponēti 300 objekti, tostarp ik gadu vidēji 19 jauni darbi. Aicinu gan iepriekšējo festivālu darbu autorus, tā saucamos “klasiķus” neiesūnot un veidot jaunus darbus, gan arī jaunos māksliniekus uzdrīkstēties un piedalīties nākamajā, septītajā vides objektu festivālā, kas notiks jau šī gada beigās”, saka Guntars Kambars, festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” idejas autors.
 
Jau tuvākajā laikā tiks izsludināts vides objektu festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” projektu atlases konkurss, kura nolikums un saistītie dokumenti būs pieejami tīmekļa vietnēs www.eglufestivals.lv un www.kultura.riga.lv.

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību
Regīna Zommere / Publicitātes foto


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS