Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Stila jaunumi

Kā ģērbjas visdārgākais aktieris pasaulē. FOTO (4)

 
18.janvāris 2016  17:31

Vislabāk apmaksātā aktiera pasaulē (gada laikā 80 miljoni dolāru), Dzelzs vīra, Šerloka Holmsa lomu atveidotāja, amerikāņu aktiera Roberta Daunija juniora modes izvēle ārpus ekrāna ir pārsteidzoša: eklektiski drosmīga, humora pilna un ekscentriska. Stils, kas demonstrē aktiera neordināro personību, pašpārliecinātību un drosmi.

Spēja pasmieties par sevi ir viena no personas vērtīgākajām īpašībām, bet citiem šo spēju var demonstrēt arī ar stilu. Šo triku aktieris izspēlē ar asprātīgu aksesuāru izvēli.

Spēja pasmieties par sevi ir viena no personas vērtīgākajām īpašībām, bet citiem šo spēju var demonstrēt arī ar stilu. Šo triku aktieris izspēlē ar asprātīgu aksesuāru izvēli.


Roberts nebaidās izmantot spilgtu krāsu elementus, izteiksmīgus rakstus un miksēt stilus. Piemēram, formālo smokingu kombinēt ar T kreklu un pat sportiskiem apaviem.

Roberts nebaidās izmantot spilgtu krāsu elementus, izteiksmīgus rakstus un miksēt stilus. Piemēram, formālo smokingu kombinēt ar T kreklu un pat sportiskiem apaviem.Viens no aktiera garderobes pamatprincipiem ir nepieturēties tikai pie vienas krāsas. Tas nozīmē, kombinēt sārtu uzvalku ar izteiksmīgi zilu kreklu, bet krāsu sapludināšanai – krekla tonī lakatiņš žaketes kabatā.

Viens no aktiera garderobes pamatprincipiem ir nepieturēties tikai pie vienas krāsas. Tas nozīmē, kombinēt sārtu uzvalku ar izteiksmīgi zilu kreklu, bet krāsu sapludināšanai – krekla tonī lakatiņš žaketes kabatā.Ikdiena vai formāls pasākums – Roberts Daunijs juniors nekad nešķiras no praktiskajiem un ērtajiem sporta apaviem. Visbiežāk – krāsas nesaskaņojot ar pārējo apģērbu.

Ikdiena vai formāls pasākums – Roberts Daunijs juniors nekad nešķiras no praktiskajiem un ērtajiem sporta apaviem. Visbiežāk – krāsas nesaskaņojot ar pārējo apģērbu.Manierīgi un hipsterīgi. Aktierim krāsainu stiklu (protams, arī krāsās izteiksmīgu) brilles ir pats galvenais aksesuārs. Pat uz sarkanā paklāja.

Manierīgi un hipsterīgi. Aktierim krāsainu stiklu (protams, arī krāsās izteiksmīgu) brilles ir pats galvenais aksesuārs. Pat uz sarkanā paklāja.Jāatzīst, ka aktiera stila veiksme un ekscentriskuma līdzsvars ir rodams arī faktā, ka viņš nepārspīlē ar matu sakārtojumu.

Jāatzīst, ka aktiera stila veiksme un ekscentriskuma līdzsvars ir rodams arī faktā, ka viņš nepārspīlē ar matu sakārtojumu.

Roberta Daunija juniora stila likumi

Anita Sedliņa, Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS