Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
112

Atgriežoties no izrādes Ventspilī, avarē autobuss ar Dailes teātra aktieriem (31)

 
19.janvāris 2016  23:16

Atgriežoties no Ventspils, automašīna ar Dailes teātra aktieriem iekļuvusi ceļu satiksmes negadījumā, sociālajā tīklā "Twitter" raksta teātra aktrise Dārta Daneviča.

Atgriežoties no viesizrādes "Ja tevis vairs nebūtu", Dailes teātra aktieri piedzīvojuši avāriju. Par laimi, cietušo nav.

Atgriežoties no viesizrādes "Ja tevis vairs nebūtu", Dailes teātra aktieri piedzīvojuši avāriju. Par laimi, cietušo nav.

Daneviča raksta, ka automašīna iebraukusi grāvī astoņus kilometrus no Ventspils. "Sniegs līdz logiem. Netiek ārā ne no autobusa, ne no grāvja," viņa raksta, papildinot, ka cietušo nav.

Vēlāk aktrise informē, ka ir ieradusies palīdzība. Ierakstam pievienotajā fotogrāfijā ir redzams, ka ieradusies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta brigāde.

"Sveiciens šoferim, kurš putenī, uz netīrīta ceļa apdzina smago mašīnu, izgāja uz frontālu sadursmi, nogrieza ceļu un neapstājoties aizbrauca," vēlāk papildina Daneviča.

LETA jau vēstīja, ka šodien Ventspilī, teātra namā "Jūras vārti", notika Dailes teātra viesizrāde - Intara Rešetina iestudētā izrāde "Ja tevis vairs nebūtu". Izrādē spēlē aktieri Vita Vārpiņa, Artis Robežnieks, Ivars Auziņš un Dārta Daneviča.

Atgriežoties no izrādes Ventspilī, avarē autobuss ar Dailes teātra aktieriem


LETA/ Foto: twitter.com/resetins


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS