Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Pasaulē

"Putina baikeris" un miljons amerikāņu ienaidnieki Groznijā godina Kadirovu. FOTO (16)

 
22.janvāris 2016  14:11

22. janvārī Groznijā notika mītiņš Čečenijas līdera Ramzana Kadirova atbalstam. Vietējais TV ziņo, ka pasākumu organizējušas Čečenijas jaunatnes un sociālās organizācijas. Mītiņa dalībnieki izrādīja lojalitāti Kadirovam un Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam. Sanākušie cilvēki nozākāja tos, kuri pēc viņu domām ir Krievijas nodevēji. To skaitā tika minēti Aleksejs Navaļnijs, Mihails Hodorkovskis un citi Kremļa opozicionāri.

Amerikāņu demokrātijas ienaidnieki Groznijā godina Kadirovu un Putinu.

Amerikāņu demokrātijas ienaidnieki Groznijā godina Kadirovu un Putinu.

Čečenijas iekšlietu ministrija ziņo, ka mītiņā piedalījušies aptuveni 1 miljons cilvēku, starp kuriem bija arī musulmaņu un pareizticīgo garīdznieki, valsts domes darbinieki un "Putina baikeris" Aleksandrs Zaldostanovs, kurš plašāk pazīstams ar iesauku ķirurgs.

"Pazemīga paklanīšanās Čečenu republikas līderim Ramzanam Kadirovam par godīgumu un atklātību. Vēlos jums pastāstīt, ka atbildēt ienaidniekam mēs varam tikai ar mūsu solidaritāti, solidaritāti ar Krievijas prezidentu un mūsu vienotību. Būs vēl nedaudz jāpakaro par brīvību no amerikāņu demokrātijas." - mītingā teica ķirurgs.

Vladimirs Putins ar savu uzticamo baikeri Aleksandru Zaldostanovu.

Vladimirs Putins ar savu uzticamo baikeri Aleksandru Zaldostanovu.


 
Čečenijas līdera Ramzana Kadirova atbalsta mītiņš Groznijā

Kasjauns.lv/Foto: AFP/LETA, EPA/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS