Apmācies
Rīga
-1°
Apmācies
LV RU
Kultūra

Kādas pārmaiņas būs šā gada konkursā "Supernova 2016"? Uzzini jau šovakar! (11)

 
24.janvāris 2016  05:37

Pavisam drīz uzzināsim šā gada konkursa „Supernova” dalībniekus, bet pirms tam, šova „Supernova 2016” ievadraidījumā, LTV piedāvā atskatīties uz iepriekšējos gados paveikto un iepazīstina ar jaunajā sezonā gaidāmo.

Pagājušajā gadā „Supernovas” uzvarētāja Aminata Savadogo arī godam pārstāvēja Latviju „Eirovīzijā” ar pašas sarakstīto dziesmu „Love Injected”.

Pagājušajā gadā „Supernovas” uzvarētāja Aminata Savadogo arī godam pārstāvēja Latviju „Eirovīzijā” ar pašas sarakstīto dziesmu „Love Injected”.

LTV autoru un izpildītāju konkurss „Supernova 2016” pirmajā raidījumā, kas būs šovakar pulksten 21.25, skatītāji uzzinās atbildes uz tādiem jautājumiem: ko „Supernova” meklē šogad, kādas bija pirmās „Supernovas” sezonas veiksmes un neveiksmes, kādus padomus atlases žūrija ieteiks jaunās sezonas dalībniekiem? Konkursa uzvarētājs iegūs ceļazīmi uz Starptautisko Eirovīzijas konkursu, kas šā gada pavasarī notiks Zviedrijā.

Pagājušajā gadā uzvaru konkursā izcīnīja dziedātāja Aminata Savadogo, kura veiksmīgi startēja arī „Eirovīzijā” un ieguva Latvijai augsto piekto vietu. „Supernovā” bez Aminatas uz uzvaru cerēja arī Latvijā vairāk un mazāk zināmi mūziķi un grupas – Markus Riva, MNTHA, Mārtiņš Ruskis un Ginta Krievkalna, Rihards Bērziņš, Katrīna Cīrule, Antra Stafecka, „Framest”, „Elektrofolk” un citi. To, kādi būs šā gada konkursa dalībnieki, uzzināsim jau nākamajā raidījumā.

Foto galerijā, variet apskatīt pagājušā gada konkursa spilgtākos dalībniekus, kā arī vadītājus un žūrijas locekļus.
 
Atskats uz „Supernova 2015”

Kasjauns.lv / Foto: publicitātes, no izdevniecības «Rīgas Viļņi» arhīva


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS