Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Pasaulē

Taizemē atrasta, visticamāk, pirms 2 gadiem pazudušā Malaizijas aviolainera liela atlūza. FOTO (7)

 
24.janvāris 2016  14:48

Taizemes eksperti veic sestdien jūras krastā valsts dienviddaļā atrastās prāvās lidmašīnas atlūzas izpēti, vēsta vietējie mediji. Vienlaikus jau sākuši izskanēt pieņēmumi, ka atlūza varētu būt 2014.gadā mīklainos apstākļos pazudušās reisa MH370 Malaizijas pasažieru lidmašīnas fragments.

Fragments sver apmēram 100 kilogramus.

Fragments sver apmēram 100 kilogramus.

Trīs reiz trīs metru lielo metāla gabalu, kas svēris aptuveni 100 kilogramus, sestdien krastā 800 kilometrus uz dienvidiem no galvaspilsētas Bangkokas uzgāja zvejnieki. Malaizijas transporta ministrs Tiongs Lai mudināja nesteigties ar minējumiem, lai lieki nesāpinātu aviokatastrofā bojāgājušo tuviniekus.
Reisa MH370 lidmašīna ar 239 pasažieriem un apkalpes locekļiem pazuda 2014.gada 8.martā pēc tam kad tā nezināmu iemeslu dēļ bija mainījusi kursu lidojumā starp Kualalumpuru un Pekinu. Neraugoties uz vērienīgajiem meklēšanas darbiem, lidmašīnas korpusu tā arī nav izdevies atrast.Pērn jūlijā Francijai piederošajā Reinjonas salā tika atrasta lidmašīnas atlūza, kas atbilstoši ekspertu vērtējumam bija reisa MH370 lidmašīnas fragments.

Taizemes piekrastē atrasta lidmašīnas atlūza, iespējams, reisa MH370 lidmašīnas fragments


LETA/Foto: Reuters






Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS