Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Izklaide

Mailija Sairusa atgriežas pie bijušā līgavaiņa un labojas! FOTO (9)

 
25.janvāris 2016  17:22

Skandalozo dziedātāju Mailiju Sairusu (23) pēc attiecību atjaunošanas ar līgavaini austrāliešu aktieri Laiemu Hemsvortu (26) vairs ne atpazīt!

Mailija Sairusa atkal izskatās sievišķīgi.

Mailija Sairusa atkal izskatās sievišķīgi.

Mailija Sairusa un Laiems Hemsvorts iepazinās 2009. gadā, kopīgi filmējoties drāmā „The Last Song”. Trīs gadus vēlāk – 2012. gada maijā – pāris paziņoja par saderināšanos, bet 2013. gada septembrī to atsauca un darīja publiski zināmu, ka ir šķīrušies. Kopš tā laika Mailijas uzvedība jo dienas, jo kļuva šokējošāka, provocējošāka un vulgārāka. Viņa šokēja ar saviem skatuves tērpiem un uzvedību koncertos, pozēja pikantām fotogrāfijām puskaila un pavisam kaila. Tā vien šķita, ka šī popzvaigzne pārkāpusi visas robežas un tālāk jau vairs nav kur.

Kas atticas uz Mailijas privāto dzīvi, tad viņa pusgadu satikās ar Holivudas grāvējfilmu zvaigznes Arnolda Švarcenegera vecāko dēlu Patriku, kuru vēlāk nomainīja pret sava dzimuma pārstāvi – slavenā apakšveļas zīmola „Victoria’s Secret” modeli Stellu Maksvelu.

Runas par Mailijas un Laiema atjaunotajām attiecībām parādījās tikai pavisam nesen. Pāris bija kopā sagaidījis jauno gadu Laiema dzimtajā Austrālijā, un kāds vārdā nenosaukts paziņa atzina, ka viņi esot kopā jau kopš aizvadītā gada rudens.

Tagad Mailijas pirkstā atkal spoži mirdz saderināšanās gredzens. Tā runā, ka pārītis gatavojas dzīvot kopā un jau plānojot kāzas. Atjaunotās romantiskās attiecības ar Hemsvortu mis Sairusai nākušas par labu. Nesen viņa manīta lidostā. Skandāliste šoreiz nebija ģērbusies pikantā un šokējošā tērpā, bet gan romantiskā hipiju stila kleitā līdz potītēm. Pēdējo pāris gadu laikā šis ir visatturīgākais tērps, kādā dziedātāja redzēta izejam sabiedrībā. Pie tam popzvaigzne izskatījās ļoti rāma, harmoniska un laimīga.
 
Mailija Sairusa lidostā
 
Mailija Sairusa un Laiems Hemsvorts 2012. gadā
 
Tā Mailija Sairusa īsināja laiku turnejas "Bangerz" laikā
 
Mailija Sairusa: „Pornogrāfija? Es esmu māksliniece, kas izglīto bērnus!”

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS