Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Runā Rīga

Valentīndienas koncerts ar latviešu akustiskās ģitāras virtuozu trio (3)

 
25.janvāris 2016  16:01

14. februārī plkst. 17.00 kultūras pils "Ziemeļblāzma" Lielajā zālē ar īpašu mīlestības svētku programmu uzstāsies akustisko ģitāru trio "AG 3'o". Latvijas izcilākie dažādu paaudžu ģitāristi - Kaspars Zemītis, Aivars Hermanis un Mārcis Auziņš, iedvesmojoties no pasaules slaveno ģitāras virtuozu Al Di Meola, John McLaughlin and Paco De Lucia kopmuzicēšanas, 2011. gadā apvienojās akustiskās ģitāras trio, kam dots nosaukums "AG 3'o".

Valentīndienas koncerts ar latviešu akustiskās ģitāras virtuozu trio

Lai arī trio dalībnieki katrs individuāli ir pieprasīti studiju un koncertu mākslinieki un regulāri piedalās daudzos klausītājiem zināmos projektos, trio aizvien rod unikālu iespēju pāris reizes gadā apvienoties kopējā muzicēšanas priekā sev un klausītājiem.

Valentīndienas koncertā Ziemeļblāzmā skanēs gan pasaulē populāru autoru, gan pašu ģitāristu oriģinālkompozīcijas, kā arī īpaši romantiski skaņdarbi, kas piederas visu mīlētāju dienas noskaņai.

Koncerta biļetes ierobežotā daudzumā vēl pieejamas Ziemeļblāzmas informācijas centrā, "Biļešu paradīze" kasēs un internetā.

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību
Regīna Zommere / Publicitātes foto


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS