°
LV RU
Izklaide

Džiliana Andersone neapsveic Duhovniju ar zvaigzni Slavas alejā (3)

 
31.janvāris 2016  05:28

Līdz ar populārā kulta seriāla „X faili. Slepenās lietas” turpinājuma iznākšanu uz ekrāniem, galvenās lomas atveidotājam Deividam Duhovnijam piešķirta sava zvaigzne Holivudas Slavas alejā.

Deivids Duhovnijs un Džiliana Andersone kopā reklamēja seriāla turpinājumu, taču apsveikt kolēģi ar viņam piešķirto zvaigzni Slavas alejā aktrise neatnāca.

Deivids Duhovnijs un Džiliana Andersone kopā reklamēja seriāla turpinājumu, taču apsveikt kolēģi ar viņam piešķirto zvaigzni Slavas alejā aktrise neatnāca.

Aizvadītajās brīvdienās telekanāls „Fox” demonstrēja pirmo sēriju deviņdesmitos gados populārā seriāla „X Faili” turpinājumam. Savukārt pirms dažām dienām FIB aģenta Foksa Maldera lomas atveidotāja aktiera Deivida Duhovnija (55) faniem bija vēl viens iemesls lielam priekam – viņu elkam visbeidzot piešķirta sava zvaigzne Holivudas Slavas alejā.

Pati ceremonija, var teikt, norisinājās neformālā gaisotnē. Pasākuma vaininieks bija ģērbies ļoti ikdienišķi – vējjakā, džinsos un sporta apavos. Apsveikt Duhovniju bija ieradušies viņa draugi un kolēģi, to skaitā „X failu” radītājs Kriss Kārters, kuru aktieris piesauca arī savā pateicības runā. „Ja ne Kriss un viņa „Slepenās lietas”, man vispār nebūtu karjeras! Paldies visiem, kas atnāca, tā ir neaprakstāma sajūta,” pateicās aktieris.

Deivids Duhovnijs un „X failu” autors Kriss Kārters.

Deivids Duhovnijs un „X failu” autors Kriss Kārters.


Interesanti, ka Foksa Maldera uzticamā partnere izmeklēšanā Dana Skallija jeb aktrise Džiliana Andersone ceremoniju neapmeklēja. Nav izslēgts, ka abu populāro aktieru attiecības ārpus filmēšanas laukuma nav no tām draudzīgākajām. Tikai pirms dažām dienām kļuvis zināms, ka sākotnēji par dalību „X failu” turpinājumā Andersonei piedāvāts divas reizes mazāks honorārs nekā Duhovnijam. Aktrise arī norādījusi, ka, filmējoties populārajā seriālā deviņdesmitajos gados, viņa vienmēr izjutusi diskrimināciju.

Seriāla „X faili. Slepenās lietas” jaunākās sezonas reklāmas rullītis

Deividam Duhovnijam piešķirta zvaigzne Holivudas Slavas alejā
 
Džiliana Andersone uz sarkanā paklāja
 
Džiliana Andersone un Deivids Duhovnijs seriāla „X faili” 20. gadadienas ballītē

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS