Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Novadu ziņas

Februārī norisināsies Jūrmalas Ziemas sporta svētki

 
02.februāris 2016  20:46

20.februārī Dzintaru pludmalē norisināsies Jūrmalas Ziemas sporta svētki, kas pulcēs ziemas sezonas sporta entuziastus un aktīvās atpūtas piekritējus no visas Latvijas. Līdzās skriešanas, nūjošanas un slēpošanas distancēm, apmeklētājiem tiks piedāvāta plaša izklaides programma dažādām gaumēm. Jūrmalas Ziemas sporta svētku kulminācijā norisināsies atraktīvais Karnevāla skrējiens, kura dalībnieki aicināti tērpties atraktīvā apģērbā vai maskās. Karnevāla skrējiens būs pa spēkam ikvienam bez īpašas fiziskās sagatavotības.

Februārī norisināsies Jūrmalas Ziemas sporta svētki

Jūrmalas Ziemas sporta svētki norisināsies otro gadu, un šogad organizatori sarūpējuši distances visām gaumēm, gan individuāliem sportistiem – skrējējiem, nūjotājiem, distanču slēpotājiem, gan tiem, kuri uz pasākumu plāno ierasties ar ģimeni, draugiem, kolēģiem vai klasi.

Reģistrācija iepriekš iespējama šādās disciplīnās:
Skriešanas distances:
•    10 km distance
•    5 km distance
•    0,5-1 km bērnu distance
Nūjošanas distance:
•    5 km distance
Slēpošanas distances (pie labvēlīgiem laika apstākļiem):
•    20 km distance
•    10 km distance
•    0,5-2 km bērnu distance
JAUNUMS!
•    1 km Karnevāla distance – aicināti visi bez vecuma ierobežojuma (ģimenes, skolu, korporatīvās komandas, draugi u.c. interesenti)

Tāpat Jūrmalas Zemas sporta svētkos īpaši būs padomāts par tiem pasākuma apmeklētājiem, kas  sportisku disciplīnu vietā labprātāk izvēlas izklaidējošas aktivitātes. Organizatori šogad piedāvās daudzveidīgu, sportiski tematisku aktivitāšu kopumu, kurās varēs piedalīties gan komandās, gan individuāli, krāt punktus un iegūt balvas no pasākuma atbalstītājiem. Klātesošajiem būs pieejamas tādas aktivitātes kā alpīnistu siena, biatlona šautuve, stafetes un citas aktīvas un izklaidējošas aktivitātes.

Skolēnu komandas Jūrmalas Zemas sporta svētkiem ir aicinātas reģistrēties bez maksas. Tāpat skolu komandām būs iespēja sacensties par iespēju iegūt īpašo pārsteiguma balvu. Uzvarētājs tiks noteikts, ņemot vērā Jūrmalas Zimas sporta svētkos sporta disciplīnās un aktivitātēs iegūto punktu kopvērtējumu.

Pasākuma laikā visas dienas garumā par labu noskaņojumu rūpēsies svētku vadītājs un galvenais vēstnesis Armands Simsons ar ģimeni, bet apmeklētājiem par prieku uz skatuves kāps atraktīvais Normunds Jakušonoks ar grupu.

Pieteikties “Jūrmalas Zemas sporta svētkiem” ir iespējams, reģistrējoties mājas lapā www.maratoni.lv.  Reģistrējoties iepriekš līdz 7.februārim, dalības maksa 5 un 10km skriešanā un 10 un 20km slēpošanā 5 EUR,  5km nūjošanā – 3 EUR. Dalība krāšņajā Karnevāla skrējienā – vien 1 EUR, bet bērniem vecumā līdz 12 gadiem, kā ierasts, dalība visās distancēs bez maksas.

“Jūrmalas Ziemas sporta svētkus” organizē “Alpha Baltic Sport”, uz svētkiem aicina Jūrmala.  

Februārī norisināsies Jūrmalas Ziemas sporta svētki


Regīna Zommere / Publicitātes foto


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS