Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Runā Rīga

Skaidros par pieteikšanos domes līdzfinansējuma saņemšanai kultūras pieminekļu atjaunošanai

 
03.februāris 2016  16:54

Pirmdien, 8.februārī, plkst.15 Rīgas domes Īpašuma departamentā (R.Vāgnera ielā 5, 302. kabinetā) notiks seminārs, kurā visi interesenti ir aicināti noskaidrot aktuālos jautājumus un informāciju par iespēju pieteikties līdzfinansējuma saņemšanai kultūras pieminekļu restaurācijai un atjaunošanai.

Skaidros par pieteikšanos domes līdzfinansējuma saņemšanai kultūras pieminekļu atjaunošanai

Aicinām visus interesentus pieteikt dalību seminārā līdz piektdienai, 5.februārim, plkst.15, uzrakstot e-pastu: dibs@riga.lv vai zvanot uz tālruņiem 67037208, 67848086, 67012433. Pieteikumā lūdzam norādīt savu vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, kā arī īpašumu, kuru vēlaties pieteikt konkursam un aktuālo jautājumu.

Jau informējām, ka no 1.februāra ir iespēja pieteikties Rīgas pašvaldības līdzfinansējuma kultūras pieminekļu restaurācijai un atjaunošanai saņemšanai.

Savus pieteikumus līdzfinansējuma saņemšanai pašvaldībā var iesniegt līdz 11.martam. Projektu īstenošanas termiņš ir šā gada 15.novembris. Pieteikums jāiesniedz Rīgas domes Īpašuma departamentā, Riharda Vāgnera ielā 5, vai jānosūta pa pastu uz šo adresi. Līdzfinansējumu piešķirs konkursa kārtībā.

Konkursa pieteikumus izvērtēs Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisija, pieņemot lēmumu par finansējuma piešķiršanu, taču tas īpašniekam tiks piešķirts tikai pēc būvdarbu pabeigšanas un pieņemšanas. Līdzfinansējuma piešķiršanu administrēs Rīgas domes Īpašuma departaments.

Komisija 10 darba dienu laikā pēc konkrētā pieteikuma izskatīšanas informēs īpašnieku par pieņemto lēmumu.
Sākotnēji šai iecerei pašvaldība plāno atvēlēt 300 000 eiro, tomēr, ja atsaucība no īpašnieku puses būs lielāka, departaments lems par papildu līdzekļu atrašanu pilsētvides sakārtošanas mērķiem.

Konkursa organizētājs ir Rīgas domes Īpašuma departaments, un paziņojums par konkursu, tā rezultātiem un piešķirtā finansējuma apmēriem tiks publicēts pašvaldības portālā "www.riga.lv" un mājaslapā "www.rdid.lv".

Skaidros par pieteikšanos domes līdzfinansējuma saņemšanai kultūras pieminekļu atjaunošanai

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību
Regīna Zommere / Foto: Ieva Čīka/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS