Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
112

Šūpojoties koka zarā, puisis nelaimīgi nokritis no 4 metru augstuma (28)

 
06.februāris 2016  10:50

Pusaudzim šūpojoties koka zarā un zaram lūstot, kāds zēns kritis no aptuveni četru metru augstuma, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Lai arī jaunietim bijušas stipras sāpes mugurā, ar draugu palīdzību zēns nokļuvis mājās. Pēc tam gan mediķi viņam konstatējuši smagas traumas.

Lai arī jaunietim bijušas stipras sāpes mugurā, ar draugu palīdzību zēns nokļuvis mājās. Pēc tam gan mediķi viņam konstatējuši smagas traumas.

15 gadus vecs pusaudzis Kurzemē bija uzkāpis kokā, lai šūpotos zarā, bet tas lūza, puisim atrodoties apmēram četru metru augstumā. Lai arī jaunietim bijušas stipras sāpes mugurā, ar draugu palīdzību zēns nokļuvis mājās.

Tomēr mediķi konstatēja galvas smadzeņu satricinājumu, mugurkaula skriemeļu traumu kakla līmenī un ribu lūzumus.

Zemgalē 26 gadus vecam vīrietim darbā uzkritusi virsū smaga konstrukcija no apmēram divu metro augstuma uz ķermeņa lejasdaļas. Rezultātā ar vēdera iekšējo orgānu traumu, iegurņa kaula lūzumu un kājas traumu vidēji smagā stāvoklī vīrietis ticis nogādāts slimnīcā

Vēl Zemgalē 18 gadus veca jaunietei kļuvis slikti karstā pirtī, bet viņa nav paspējusi iziet ārā, rezultātā meitene zaudēja samaņu un krita uz karstas virsmas. Meitene guvusi termiskus apdegumus uz muguras un vienas rokas. Jaunā sieviete no Zemgales nogādāta pie speciālistiem Rīgā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēma 1297 izsaukumus, no tiem 179 bija saistīti ar traumām.

LETA/ Foto: Edijs Pālens/ LETA


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS