Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
112

Deputāts Mamikins vēlas pietiesāt no LNT 284 492 eiro (77)

 
07.februāris 2016  08:41

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesā 18.februārī tiks skatīta Eiropas Parlamenta (EP) deputāta Andreja Mamikina prasība pret "Latvijas Neatkarīgo televīziju" (LNT) par nesamaksāto darba algu 284 492 eiro apmērā.

Eiroparlamenta deputāts Andrejs Mamikins atklāja, ka šī summa ir nesamaksātās neto algas apmērs.

Eiroparlamenta deputāts Andrejs Mamikins atklāja, ka šī summa ir nesamaksātās neto algas apmērs.

Mamikins aģentūrai LETA pastāstīja, ka šis ir nesamaksātās neto algas apmērs, ko viņš lūdz tiesai piedzīt uz 1.februāri. Bruto neizmaksātā alga ir 394 037 eiro.

Eiroparlamentārietis skaidroja, ka 2013.gada pavasarī bez viņa ziņas tika slēgts Mamikina vadītais raidījums "Bez cenzūras", līdz ar to principā šajā tiesas procesā viņš vēlas uzzināt, kāpēc tas noticis.

Mamikins stāstīja, ka no 2013.gada 1.janvāra līdz 1.aprīlim, kad slēdza raidījumu, viņam vispār nebija līguma, lai gan viņš esot lūdzis tādu noformēt.

EP deputāts norādīja, ka lietā līdz šim notikušas vairāk nekā desmit tiesas sēdes. Tiesvedība arī apturēta un pēc tam atjaunota, tomēr pēc būtības tiesa lietu sāka skatīt tikai pagājušā gada septembrī. Mamikins pauda cerību, ka februārī tiesai izdosies lietu izskatīt.

LETA/Foto: Evija Trifanova/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS