Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Sabiedrībā

Jūsu mīlestība dod spēku ātrāk izveseļoties. Vējonis turpina ārstēties un ar katru dienu jūtas labāk (61)

 
08.februāris 2016  17:29

Valsts prezidents Raimods Vējonis turpina uzsākto fizioterapiju un ārstu nozīmēto medikamentu kursu, liecina publicētā informācija Valsts prezidenta mājaslapā.

Prezidents Vējonis turpina uzsākto fizioterapiju un ārstu nozīmēto medikamentu kursu. Ar katru dienu jūtas labāk.

Prezidents Vējonis turpina uzsākto fizioterapiju un ārstu nozīmēto medikamentu kursu. Ar katru dienu jūtas labāk.

Mājaslapā teikts, ka Valsts prezidents turpina ārstēties kardioķirurģijas nodaļā un ar katru dienu jūtas labāk.

Jau ziņots, ka Vējonim veikta sirds operācija, jo sepses infekcija bija bojājusi sirds vārstuli, kas nomainīts ar protēzi. Prezidents atrodas intensīvās terapijas nodaļā nepārtrauktā ārstu uzraudzībā.

No 20.janvāra prezidenta pilnvaras uz slimības laiku ir uzticētas Saeimas spīkerei Inārai Mūrniecei (NA), lai Vējonis veltītu visus spēkus un uzmanību atveseļošanās gaitai.

Valsts prezidenta kanceleja izplatījusi Vējoņa videouzrunu, kas ir pirmā prezidenta pirmā publiskā runa slimības laikā. Vējonis informē, ka viņš arī slimības laikā seko norisēm valstī, ir gandarīts, ka jaunās valdības veidošanas process ir iegājis finiša taisnē un arī slimnīcā pakāpeniski atsāks pildīt savus pienākumus.

"Mīļie Latvijas ļaudis! Paldies par Jūsu labajām domām un vārdiem! Jūsu mīlestība dod spēku ātrāk izveseļoties. Tā stiprina mani un manus mīļos," pauž prezidents.

Vējonis norāda, ka arī slimības laikā seko norisēm valstī un pauž gandarījumu par to, ka jaunās valdības veidošanas process ir iegājis finiša taisnē. "Esmu pateicīgs Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei par manas vietas izpildīšanu slimības laikā. Atrodoties slimnīcā, pakāpeniski atsākšu pildīt Valsts prezidenta pienākumus," viņš atklāj.

BNS/Foto: Ekrānuzņēmums no video


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS