Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
TV šovi

Kāzu šova varoņi dodas atpūtā, radi saķertām galvām ķeras pie kāzu organizēšanas. FOTO (52)

 
08.februāris 2016  22:05

Jaunā TV3 šova „Kāzu gūstā” pirmajā sērijā visi trīs dalībnieki un viņu ģimenes iepazinās ar šova noteikumiem – viņi dabūs 7000 eiro kāzām, tikai viens bet - tās būs jāorganizē pāra radiniekiem, kuri par šo ideju nebūt nebija sajūsmā...

TV šova „Kāzu gūstā” dalībniekus Agnesi un Raiti nesajūsmina radu ideja viņu dzīves skaistāko notikumu svinēt pirtī... Bet diemžēl jauniešiem nav ļauts iejaukties kāzu rīkošanā.

TV šova „Kāzu gūstā” dalībniekus Agnesi un Raiti nesajūsmina radu ideja viņu dzīves skaistāko notikumu svinēt pirtī... Bet diemžēl jauniešiem nav ļauts iejaukties kāzu rīkošanā.

Šovs sākās ar prieka un pārsteiguma pilniem mirkļiem. Šova vadītāja Baiba Sipeniece – Gavare iepazīstināja ar noteikumiem un lika parakstīt līgumu, kas dalībniekiem aizliedz sazināties ar saviem radiniekiem. Divas nedēļas viņi varēs atpūsties un attālināti, bez iejaukšanās, vērot kāzu rīkošanas procesu.

Ja pārus noteikumi ne pārāk satrauca, tad pretējās domās bija viņu radinieki. Pēc domstarpībām, visu trīs ģimeņu radinieki līgumus tomēr parakstīja un bija gatavi mesties iekšā kāzu rīkošanas procesā. Pārspriežot pirmās idejas par bērnu kāzām, viedokļi ģimenēm lielākoties atšķīrās. Piemēram, jaunākā pāra Raita un Agneses radiem. Raita ģimene vēlējās kāzas Havaju stilā kādā pirtī, taču Agneses radi priekšroku deva kāzām kādā smalkākā vietā, piemēram, kultūras pilī „Ziemeļblāzma”. Un izskatījās, ka neviena no pusēm negrasās piekāpties... Savukārt Darjas vecāki kāzas vēlējās rīkot ārpus Rīgas, kādā muižā vai pilī, bet Dmitrija radi – tuvāk galvaspilsētai, kādā lielā svinību zālē.

Visveiksmīgāk ar svinības vietas izvēli izdevās vienoties Artūra un Ievas ģimenēm, viņi bija vienisprātis, ka svinības jārīko Skrundas muižā.

Jau nākamajā sērijā radiniekiem būs jānāk klajā ar konkrētu svinības vietas izvēli, dienu un laiku.
 
Ieva Bernšteine un Arturs Janiševs
 
Darja Rogaleva un Dmitrijs Pallo
 
Agnese Barkāne un Raitis Skrastītis
Kasjauns.lv/ Foto: publicitātes


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS