Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Politika

Straujuma savā pēdējā valdības sēdē izjutusi zināmu atvieglojumu (60)

 
09.februāris 2016  19:51

Līdzšinējā ministru prezidente Laimdota Straujuma atzīst, ka savā pēdējā vadītajā valdības sēdē ir izjutusi zināmu atvieglojumu.

Runājot par atgriešanos Saeimā, Straujuma smejot minēja, ka darbs būšot vieglāks un mazāk atbildības - tā viņai esot teikts.

Runājot par atgriešanos Saeimā, Straujuma smejot minēja, ka darbs būšot vieglāks un mazāk atbildības - tā viņai esot teikts.

Lai gan atvieglojums bijis, zinot, ka šī bija viņai pēdējā valdības sēde, tomēr nelielas skumjas bijušas, kad valdībā apstiprināta pozīcija saistībā ar 18.februārī gaidāmo Eiropadomes samitu.

"Sākas jauns posms, divi gadi, kas nebija viegli, ir pavadīti šajā darbā," žurnālistiem pēc valdības sēdes teica Straujuma. Arī viņai personīgi šis bijis liels ieguvums, kaut vai saistībā ar Latvijas prezidentūru Eiropas Savienībā, kas nozīmēja kontaktus ar citu Eiropas valstu līderiem. Turklāt viņai kā premjerministrei esot bijusi iespēja viesoties Francijas prezidenta pilī.

Runājot par atgriešanos Saeimā, viņa smejot minēja, ka darbs būšot vieglāks un mazāk atbildības - tā viņai esot teikts.

Jau ziņots, ka Straujuma šodien vadīja savu pēdējo valdības sēdi, esot premjerministres amatā. Ceturtdien viņa pēc jaunās valdības apstiprināšanas atgriezīsies Saeimā.

LETA/ Foto: Evija Trifanova/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS