Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Sabiedrībā

Jaunumi no Stradiņa slimnīcas, kā klājas prezidentam. VIDEO (73)

 
10.februāris 2016  07:28

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa sepses infekcija tiek kontrolēta, kas ir pozitīva tendence un viņa veselības stāvoklis uzlabojas, intervijā LTV raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas pārstāve Lāsma Sīle.

Prezidenta sepses infekcija tiek kontrolēta un viņa veselības stāvoklis uzlabojas, informēja slimnīcas pārstāve.

Prezidenta sepses infekcija tiek kontrolēta un viņa veselības stāvoklis uzlabojas, informēja slimnīcas pārstāve.

Uzlabojies ir arī prezidenta veselības stāvoklis - pacients ir aktīvs un komunicē ar ārstējošo personālu. Vienlaikus joprojām ir nepieciešama terapija slimnīcā, tādēļ patlaban nevar pateikt, kad Vējonis varētu pamest slimnīcu.

Slimnīcas pārstāve stāsta par Vējoņa veselības stāvokli 10.februārī:


Jau ziņots, ka Vējonim veikta sirds operācija, jo sepses infekcija bija bojājusi sirds vārstuli, kas nomainīts ar protēzi. No 20.janvāra prezidenta pilnvaras uz slimības laiku ir uzticētas Saeimas spīkerei Inārai Mūrniecei (NA), lai Vējonis veltītu visus spēkus un uzmanību atveseļošanās gaitai.
Valsts prezidenta kanceleja izplatījusi Vējoņa videouzrunu, kas ir pirmā prezidenta pirmā publiskā runa slimības laikā. Vējonis informē, ka viņš arī slimības laikā seko norisēm valstī, ir gandarīts, ka jaunās valdības veidošanas process ir iegājis finiša taisnē un arī slimnīcā pakāpeniski atsāks pildīt savus pienākumus.

"Mīļie Latvijas ļaudis! Paldies par Jūsu labajām domām un vārdiem! Jūsu mīlestība dod spēku ātrāk izveseļoties. Tā stiprina mani un manus mīļos," pauž prezidents .

Vēlot prezidentam ātrāku izveseļošanos, varam noskatīties aizkustinošo video vēlreiz:


BNS/Foto: Prezidenta kancelejas video


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS