Mazmākoņains
Rīga
-5°
Mazmākoņains
LV RU
112

Policijas šefs Ints Ķuzis: "Pērn seši policisti izdarīja pašnāvību" (11)

 
11.februāris 2016  13:04

Pērn seši likumsargi izdarīja pašnāvības; šāds skaits ir satraucošs, ceturtdien Valsts policijas gada pārskata sanāksmē teica Valsts policijas šefs Ints Ķuzis.

Pašnāvību skaits ir satraucošs, norāda Ķuzis.

Pašnāvību skaits ir satraucošs, norāda Ķuzis.

Viņš norādīja, ka salīdzinot ar citiem gadiem, tas ir nebijis gadījums. Lai analizētu notikušo pērn veiktas arī konsultācijas ar psihologiem. "Skaidrs ir tas, ka visos gadījumos to varēja redzēt un nojaust, ka  kaut kas nav kārtībā," teica policijas priekšnieks.

Ķuzis sanāksmē vērsās arī pie vadītājiem. "Tas attiecas arī uz vadītājiem, vadītājiem nav tikai jāsaņem lielāka alga, jādod pavēles, bet arī jāseko līdzi, kas notiek ar darbiniekiem," teica Ķuzis un piebilda, ka pārsvarā visi policisti sev dzīvību atņēma ar likumsargiem pieejamajiem līdzekļiem.

Kā iemeslus policistu pašnāvībām Ķuzis minēja sociālekonomiskos apstākļus.

Jau ziņots, ka ceturtdien notiek Valsts policijas gada pārskata sanāksme. Par Valsts policijas darba rezultātiem un attīstības tendencēm runā Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins, Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Artis Velšs, kā arī citas amatpersonas.

BNS / Foto: Ieva Lūka/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS