°
LV RU
Izklaide

Veseļojies, Susuriņ! Dona slimības dēļ atceļ koncertu Anglijā (48)

 
12.februāris 2016  11:55

13. februārī savu pirmo koncertu Lielbritānijā bija ieplānojis viens no šī brīža populārākajiem un titulētākajiem Latvijas mūziķiem Dons. Uz viņa koncertu Lesterā visas biļetes bija teju jau izpirktas, taču, tagad koncerta organizatori “Bērzes Strazdi” ziņo, ka Dons tomēr neuzstāsies.

“Sveiki, gripa!” ar šādu ierakstu un foto sociālajos tīklos Dons savus fanus informēja, ka ir saslimis ar gripu.

“Sveiki, gripa!” ar šādu ierakstu un foto sociālajos tīklos Dons savus fanus informēja, ka ir saslimis ar gripu.

“Bērzes Strazdi” ir bezpeļņas asociācija, kas radusies, sanākot kopā vairākiem atraktīviem un darboties gribošiem Korbijā dzīvojošiem latviešiem, kuru pamatmērķis ir organizēt kvalitatīvas ballītes latviešiem ar labāko latviešu mākslinieku piedalīšanos.
13. februārī “Bērzes Strazdi” svin četru gadu jubileju, un svinības bija paredzētas gana vērienīgas – Dona koncerts. Diemžēl ballītē nāksies iztikt bez iemīļotā dziedātāja, jo Dons ir saslimis. “Esam apbēdināti, ka veselības dēļ jāatceļ Dona plānotais koncerts. Ceram uz sapratni un iespēju tikties ar mūsu klausītājiem jau drīzumā”, paziņojuši koncerta organizatori.
Savukārt pats Dons vakar informēja savus sekotājus sociālajos tīklos, ka viņu pievarējusi gripa. Viņš savā “Instagram” publicējis ar selfiju no slimības gultas un ierakstījis: “Sveika, gripa!”
Kasjauns.lv vēl Donam ātru atveseļošanos.
 

Sveika gripa!✌🏻️

A photo posted by Dons (@dons_lv) on


Dons - Pēdējā vēstule


 
Dona pirmais koncerts „Sibīrija”, „Palladium” koncertzālē

Kasjauns.lv/Foto: Instagarm.com, no Izdevniecības Rīgas viļņi arhīva


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS