Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Izklaide

Baibas Palkavnieces slaiduma noslēpums ir... (52)

 
14.februāris 2016  15:36

Latvijas Radio 2 balss un dziesmu aptaujas Muzikālā banka vadītāja Baiba Palkavniece (53) vienmēr izcēlusies ar slaidu augumu. Nesen viņa žurnālam “Kas Jauns” atklāja sava slaiduma patieso recepti.

Baiba Palkavniece vienmēr ir lepojusies ar slaidu augumu. Baiba 2006. gadā un 2016. gadā.

Baiba Palkavniece vienmēr ir lepojusies ar slaidu augumu. Baiba 2006. gadā un 2016. gadā.

Apskaužot Baibas Palkavnieces augumu, dāmas prāto, ka tāds šmaugums iegūstams, tikai badojoties. Arī kāds Palkavnieces kolēģis teic, ka nav manījis Baibu ēdam, un, vienīgais, ar ko viņa darbavietā redzēta remdējam izsalkumu, ir rieksti. Vai tiešām tā ir?
Slavenā radio balss nesen žurnālam “Kas Jauns” atklāja, kāpēc darbā neko citu, kā riekstus neēd. „Nav laika. Kā atnāku astoņos mājās no darba, tā līdz diviem naktī ēdu. Gandrīz neiztrūkstoša ikvakara sastāvdaļa ir našķošanās ar halvu. Tā man ļoti garšo,” teica Baiba, apgalvojot, ka viņas auguma aprises kalorijām un ogļhidrātiem bagātā halva absolūti neietekmē. Viņa neslēpa, ka formu uztur, regulāri vingrojot aerobikas nodarbībās. „Tomēr tas, ka nodarbojos arī ar sportu, noteikti nav galvenais slaiduma noslēpums. Laikam varu būt pateicīga gēniem, jo man vienkārši nav noslieces uz korpulenci,” viņa priecājās.
 
Slaidā Latvijas Radio 2 balss Baiba Palkavniece

Kasjauns.lv/Foto: Mārtiņš Ziders, no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS