Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Runā Rīga

Rīgas mērs paziņo, ka kalnu Deglava ielā oficiāli nesauks par "Ušakova kepku". FOTO (93)

 
13.februāris 2016  14:38

Pašreiz gan vēl nav zināms, kad un kā tiks nosaukti no atkritumiem sapresētie kalni Rīgā, Augusta Deglava ielas apkaimē, taču par "Ušakova kepku" neviena no virsotnēm netiks nodēvēta, apliecināja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Ušakovs: "Šaubos, ka domes deputātu vairākums par tādu nobalsotu. Es pats par tādu nebalsotu."

Ušakovs: "Šaubos, ka domes deputātu vairākums par tādu nobalsotu. Es pats par tādu nebalsotu."

Nosaukumu "Ušakova kepka" kalnam Deglava ielā publiskajā telpā jau paspējuši piedēvēt vairāki rīdzinieki. Tomēr Ušakovs sacīja, ka šāds nosaukums kalnam netiks piešķirts. "Šaubos, ka domes deputātu vairākums par tādu nobalsotu. Es pats par tādu nebalsotu," komentēja Rīgas mērs.

Jau ziņots, ka Rīgas domes opozīcijas deputāts Olafs Pulks (V) aicina oficiāli piedēvēt vietvārdus diviem kalniem, kas Rīgā pacēlušies, īstenojot izgāztuvju sakārtošanu, atbilstoši teritorijām, kur tie atrodas - Kleistukalns un Dreiliņkalns.

Kā informēja Pulks, ar šādu ideju kalnu nosaukumiem pie domes "Vienotības" deputātiem vērsusies rīdziniece Baiba Bicēna.

Pulks informē, ka ir nosūtījis vēstuli Ušakovam ar aicinājumu atbalstīt abu jauno vietvārdu - Dreiliņkalns un Kleistukalns - ieviešanu galvaspilsētā.

Ušakovs jau iepriekš komentēja, ka tiks izskatīti visi pašvaldībā piedāvātie kalnu nosaukumi.
 
Rīdzinieki bauda aizliegto augli
 
Bijušās izgāztuves vietā taps Latvijā lielākā pikniku zona

LETA/Foto: Ieva Čīka/LETA, Edijs Pālens/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS