Apmācies, neliels sniegs
Rīga
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Novadu ziņas

Jaunlaulātajiem Liepājā būs vieta, kur svinēt savu mīlestību (13)

 
14.februāris 2016  20:55

Liepājā svētdien Jaunajā ostmalā pie Tramvaja tilta atklāts jauns vides objekts "Mīlestības koks", kurā jaunlaulātie pāri turpmāk varēs atstāt savas kāzu slēdzenes kā simbolu mūžīgai mīlestībai.

Liepājā atklāts jauns vides objekts jaunlaulātajiem.

Liepājā atklāts jauns vides objekts jaunlaulātajiem.

Svinīgajā vides objekta atklāšanas pasākumā piedalījās divi precētie pāri – Egita un Modris Gunārs Kalnīši, kuri tikko nosvinējuši 50 gadus laulībā un jaunlaulātie – Antons un Iveta Kotrovski, kuru laulība noslēgta šā gada 13.februārī. Kalnīšu pāris dalījās ar savu dzīves pieredzi un laimīgas laulības noslēpumiem, kā arī bija pirmie, kas pieslēdza savas mīlestības slēdzenes jaunā vides objekta "zaros".

Tāpat klātesošos uzrunāja Liepājas pilsētas mērs Uldis Sesks un vietnieks Jurijs Hadarovičs, objekta autors Kristaps Štobis un Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Indra Štāle. Viena no vides objekta izgatavošanas iniciatorēm bija Liepājas Dzimtsarakstu nodaļa, lai radītu vienotu vietu, kur jaunlaulātie varētu pieslēgt slēdzenes kā apliecinājumu mūžīgai mīlestībai. Tā rezultātā jaunajiem pāriemm nevajadzēs slēdzenes atstāt uz Tramvaja tilta margām, kas drīzumā tiks rekonstruēts.

Liepājas pašvaldība un vides objekta mākslinieks Kristaps Štobis aicināja iedzīvotājus ieteikt savus priekšlikumus objekta nosaukumam un kopumā tika saņemti vairāk nekā 40 dažādi varianti. Par piemērotāko un labskanīgāko nosaukumu tika atzīts arī visbiežāk iedzīvotāju ieteiktais - "Mīlestības koks".

Vides objektu izgatavoja un uzstādīja iepirkuma konkursa rezultātā uzvarējušais uzņēmums "Red Concept" par kopējo summu 24 990 eiro.

BNS/Foto: Ekrānuzņēmums no liepajniekiem.lv


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS