Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
112

Dzīvoklī Dagdas ielā pagrabā iebrukusi grīda; evakuēti iemītnieki (2)

 
15.februāris 2016  15:41

Saistībā ar pagraba pārseguma deformēšanos, Rīgā, Dagdas ielā 3, pirmdienas pēcpusdienā no dzīvojamās ēkas evakuēti 11 iedzīvotāji, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ēkā noteikta avārijas situācija.

Ēkā noteikta avārijas situācija.

VUGD pārstāve Marita Masule aģentūrai BNS pastāstīja, ka pirmdien plkst.12.26 saņemts izsaukums uz minēto adresi. Ieradušies notikuma vietā glābēji secinājuši, ka deformējies pārsegums starp pagrabu un pirmo stāvu. Vienā vietā deformācija konstatēta piecu kvadrātmetru apmērā, bet otrā - trīs kvadrātmetru.

Uzņēmuma "Rīgas namu pārvaldnieks" pārstāve Santa Viļuma savukārt pastāstīja, ka ēkā nobrukuši pagraba griesti, bet pats pirmā stāva dzīvoklis nav cietis. Ēkā noteikta avārijas situācija. Pēc sākotnējās apskates, uzņēmums pagrabā konstatējis nelikumīgu būvniecības darbu pazīmes. Šobrīd gan vēl nav iespējams pateikt, kāda veida nelikumīgie būvdarbi ēkā tikuši veikti.

No ēkas pašu spēkiem evakuējušies vienpadsmit cilvēki - deviņi pieaugušie un trīs bērni. Negadījumā cilvēki nav cietuši. Vaļuma pastāstīja, ka daļa cilvēku naktsmājas atraduši pie radiniekiem vai draugiem, bet citiem pašvaldība nodrošinās naktsmītni.

Notikuma vietā ieradušies Rīgas domes (RD) atbildīgie eksperti, lai novērtētu ēkas stāvokli un norobežotu notikuma vietu.

BNS / Foto: maps.google.com


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS