Apmācies, neliels sniegs
Rīga
-1°
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Izklaide

Runas par Čīčas aiziešanu bija blefs; atgriežas ar "Likteņlīnijām". AUDIO (21)

 
16.februāris 2016  05:30

Vēl pavisam nesen no Anglijas, kur čigānzēns Dzintars Čīča darbojies vistu fermā, pienāca ziņas, ka mūzikas jomai lieliskās balss saimnieks Dzintars Čīča ir zudis, jo viņš dziedāšanai licis punktu. Taču nē, drīzumā Latvijā būs Dzintara koncerti un nu klajā laists arī hits „Likteņlīnijas”.

Dzintars Čīča prombūtnes gados nav zaudējis savas balss samtainumu. Vaibsti gan ieguvuši vīrišķību.

Dzintars Čīča prombūtnes gados nav zaudējis savas balss samtainumu. Vaibsti gan ieguvuši vīrišķību.

Klausītāju vērtējumam savu jauno singlu “Likteņlīnijas” nodod iemīļotais dziedātājs Dzintars Čīča. Šī arī ir tituldziesma jaunajai soloprogrammai, kuras tūre pa Latvijas pilsētām sāksies martā.

“Patiešām visu, kas notiek un arī nenotiek mūsu dzīvēs, nosaka likteņlīnijas,” domā Čīča. “Arī tas, ka pēc pusotra Anglijā pavadītā gada atgriezos dzimtenē Latvijā, ir likteņa pirksts. Un esmu par to laimīgs, jo man atkal ir ko teikt saviem klausītājiem.”
Dziesmas “Likteņlīnijas” melodijas un teksta autors ir Kaspars Antess, aranžējumu veidojis Andris Šīrants, kura vadībā arī ritējis darbs ierakstu studijā. Ierakstā piedalījies arī pianists, Dzintara Čīčas koncertmeistars Anatolijs Livča.

Jaunais singls kā tituldziesma izskanēs visos Dzintara Čīčas solokoncertos “Dvesele vaļā”, kas tūres ietvaros no 13. marta notiks Rīgā, Ventspilī, Jēkabpilī, Liepājā, Alūksnē, Bauskā, Jūrmalā, Jelgavā un Talsos.

Dzintars Čīča ar hitu „Likteņlīnijas”Kasjauns.lv / Foto: publicitātes


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS