Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Izklaide

Bijonsē par brīvdienu māju dienā maksā 10 000 dolāru! FOTO (4)

 
17.februāris 2016  15:01

Nav šaubu, ka popdīva Bijonsē izvēlas tikai to pašu labāko. Kā, piemēram, brīvdienu māju, par kuru nākas maksāt apaļus 10 000 dolāru. Turklāt šādu summu viņa maksājusi par KATRU īpašumā pavadīto nakti!

Pēc priekšnesuma „Super Bowl” kausa izcīņas koncertā Bijonsē atpūtās īrētajā villā Los Altos kalnos Sanfrancisko. Par katru šajā īpašumā pavadīto nakti dziedātāja maksājusi 10 000 ASV dolāru!

Pēc priekšnesuma „Super Bowl” kausa izcīņas koncertā Bijonsē atpūtās īrētajā villā Los Altos kalnos Sanfrancisko. Par katru šajā īpašumā pavadīto nakti dziedātāja maksājusi 10 000 ASV dolāru!

Gatavojoties „Super Bowl” izcīņas koncerta priekšnesumam, R’n’B dīva Bijonsē ar ģimeni bija devusies uz Sanfrancisko – pilsētu, kur norisinājās amerikāņu tik dedzīgi gaidītais šovs. Piedāvājam aplūkot māju Los Altos kalnos, ko dziedātāja uz laiku bija noīrējusi. Tieši šajā villā dīva atpūtās pēc žilbinošā priekšnesuma „Super Bowl” kausa izcīņas koncertā. Šo māju iespējams izīrēt jebkuram interesentam, kas apmeklē kompānijas Airbnb veidoto mājaslapu un kuram ir iespaidīga biezuma naudas maciņš. Kompānija klientiem piedāvā fantastiskas apmešanās vietas visā pasaulē. Viņu veidotajā mājaslapā iespējams atrast arī apmešanās vietas mūsu pašu Rīgu, kā arī kaimiņvalstu galvaspilsētās – Viļņā un Tallinā. Tiek piedāvātas arī apmešanās vietas pasaules lielākajās pilsētās, kā arī eksotiskās vietās.

„Mēs bijām patiesi saviļņoti, ka viņi izvēlējās būt par mūsu viesiem,” par Bijonsē, viņas vīra repera Jay-Z, un meitas Blū Aivijas apmešanos greznajos apartamentos Los Altos kalnos informē Airbnb mājaslapas veidotāja Šerila. „Un vēl saviļņotāki bijām par to, ka viņiem patika šeit pavadītais laiks.”

Mājokļa izīrētāji šo īpašumu raksturojuši kā „mūsdienīgu šedevru”, kurā enerģija kūsāt kūsā. Villā ir piecas milzīgas guļamistabas, katra ar privātu vannasistabu. Klienta ērtībām tiek piedāvāts arī bārs, fitnesa centrs, peldbaseins, spa, balkons, āra kamīns un divas spēļu istabas.

„Šī bija super nedēļas nogale Airbnb,” pēc atpūtas izsmalcinātājā īpašumā savā „Facebook” lapā ierakstījusi pati Bijonsē. Komentāru dziedātāja papildinājusi ar fotogrāfiju, kurā redzama atpūšamies ārā pie mājas uz mīkstā dīvāna, uz kura iekārtojusies ar apaviem kājās.

4.5 hektāru lielo īpašumu ieskauj dārzs ar 60 augļu kokiem, ir pieejams arī neliels sakņu dārzs un neliela putnu audzētava. Tā, ka Bijonsē ģimenei brokastīs bija iespēja baudīt maltīti, kas gatavota no tikko dētām olām.
 
Bijonsē īrētā brīvdienu māja par 10 000 dolāru dienā

Bijonsē, Krisa Mārtina un Bruno Marsa uzstāšanās „Super Bowl 2016”


 
Bijonsē, Krisa Mārtina un Bruno Marsa uzstāšanās „Super Bowl 2016”

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press, Facebook


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS