Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Bizness

Mediju koncerns "Diena" vairs nesauksies "Diena" (5)

 
17.februāris 2016  10:14

Līdzšinējais mediju koncerns "Diena" mainījis nosaukumu pret "IT un grāmatvedības serviss", liecina datubāzes "Lursoft" informācija.

"Diena" maina nosaukumu pret "IT un grāmatvedības serviss".

"Diena" maina nosaukumu pret "IT un grāmatvedības serviss".

Nosaukuma maiņa Komercreģistrā iegrāmatota trešdien.

"Diena" pagājušajā gadā pārdeva tai piederošās kompānijas "Dienas mediji", "Izdevniecība "Dienas žurnāli"", "Izdevniecība "Dienas Bizness"" un "RPD". ""Diena" īpašnieks "Rīgas Tirdzniecības osta" turpmākās darbības stratēģijā neredz izdevējdarbu, tādēļ pieņemts lēmums koncernu sadalīt un pārdot," iepriekš skaidroja kompānijā.

Par izdevniecības "Dienas žurnāli" un "Izdevniecība "Dienas Bizness"" jauno īpašnieku kļuva "Dienas" ilggadējiem padomes locekļiem Jānim Maršānam un Jānim Svārpstonam vienādās daļās piederošais uzņēmums "SM Investīcijas". Par laikraksta "Diena", kultūras izdevuma "KDi" un žurnāla "Sestdiena" izdevēja "Dienas mediji" vienīgo īpašnieku kļuva līdzšinējais "Dienas" valdes priekšsēdētājs Edgars Kots, bet par kompānijas "RPD" īpašnieku kļuva kādreizējam "Dienas" valdes loceklim Uldim Salmiņam piederošā kompānija "Reģionu Mediji".

Tāpat ziņots, ka 2014.gadā mediju koncerns "Diena" strādāja ar 8,988 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,6% mazāk nekā 2013.gadā, savukārt koncerna peļņa bija 4,616 miljoni eiro pretstatāt zaudējumiem pirms gada.

BNS/Foto: Ieva Lūka/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS