Apmācies, neliels lietus, vājš smidzinošs lietus
Rīga
Apmācies, neliels lietus, vājš smidzinošs lietus
LV RU
Sabiedrībā

Prezidents Vējonis bobslejistiem velta aizkustinošus vārdus (5)

 
21.februāris 2016  19:53

Valsts prezidents Raimonds Vējonis apsveic Latvijas bobsleja četrinieku - Oskaru Melbārdi, Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu - ar izcilo panākumu Pasaules čempionātā bobslejā, pirmoreiz vēsturē Latvijai izcīnot uzvaru.

Valsts prezidents: "Mūsu bobslejisti noslēdz Latvijas sportam lielisku nedēļu".

Valsts prezidents: "Mūsu bobslejisti noslēdz Latvijas sportam lielisku nedēļu".

"Jūsu izcīnītais pasaules čempionu tituls apliecina patieso komandas spēku, neatlaidību un cīnītāju garu, kas raksturo jūsu četru un visas komandas, īpaši trenera Sanda Prūša, sasniegto šajās divās dienās. Šī zelta medaļa ir skaists jūsu pieliktais punkts lieliskai nedēļai Latvijas sportā," uzsver Valsts prezidents.

Viņš norāda, ka jau vairāk nekā nedēļu mūsu ziemas sporta veidu pārstāvji ir priecējuši mūs visus ar augstiem rezultātiem - gan skeletonisti Pasaules čempionātā, gan kamaniņu sportisti Eiropas čempionātā, gan mūsu jaunie sportisti II Pasaules Jaunatnes ziemas Olimpiskajās spēlēs Lillehammerē.

Vējonis izsaka pateicību visiem sportistiem un viņu komandām par Latvijas vārda nešanu pasaulē: "Paldies Jums katram par milzu ieguldījumu, turpinot attīstīt savu talantu! Es kopā ar visiem Latvijas sporta līdzjutējiem lepojos ar katru Jūsu panākumu!"

Jau ziņots, ka Latvijas vadošā bobsleja pilota Oskara Melbārža vadītā četrinieku ekipāža svētdien izcīnīja zelta medaļu Austrijas trasē Īglsā notikušajā pasaules čempionātā.

Latvijas neatkarības vēsturē šī ir pirmā reize, kad izcīnīta zelta medaļa bobslejā.

LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS