°
LV RU
Sabiedrībā

Baiba Sipeniece pirmo reizi pa īstam izstaigā "baismīgo" Maskačku. VIDEO (100)

 
23.februāris 2016  06:11

Radio un televīzijas dīva Baiba Sipeniece – Gavere nesen pirmo reizi tā pa īstam izstaigājusi Maskačku. Līdz šim viņai ar šo Rīgas rajonu nav bijusi saskare, un arī nākotnē viņa negribētu dzīvot Latgales priekšpilsētā. Viņa uzskata, ka Maskačkai ir nelaba krimināla slava.

Baiba Sipeniece – Gavare nule apmeklējusi Maskačku – rajonu, kuru apvij dažādi nostāsti un leģendas par priekšpilsētas kriminogēno vidi un bija visnotaļ pārsteigta par tur ieraudzīto.

Baiba Sipeniece – Gavare nule apmeklējusi Maskačku – rajonu, kuru apvij dažādi nostāsti un leģendas par priekšpilsētas kriminogēno vidi un bija visnotaļ pārsteigta par tur ieraudzīto.

Sipeniece – Gavare uz Maskačku devās degunu raukdama un Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes studentu raidījumam „Kivi” teica: „Tas, ko nevienam cilvēkam, kurš neprot krieviski, negribētu novēlēt ir te nonākt naktī un sastapties ar vietējiem”. Tas, ka dzīvokļi Maskačkā maksā lētāk nekā citviet Rīgā it nebūt nemudina mājokli iegādāties šajā rajonā. „Ne vella neietaupīsi! Ko it kā ietaupīsi, dabūsi samaksāt par sadurtām riepām, spoguļiem, sadauzītām ribām un acīm,” saka Sipeniece – Gavare.

Te gan jāteic, ka viņa tomēr bez starpgadījumiem veiksmīgi ar 15. trolejbusu tika ārā no Latgales priekšpilsētas.

Savā promenādē pa Maskačku Speniece – Gavare izstaigāja Maskavas dārzu, vecos Ebreju kapus un Sporta manēžas apkārtni, pašausminājusies par degradēto vidi - „mazpilsētas atmosfēru ar sauso tualešu smaržu”, kur laiks iesprūdis pagājuša gadsimta deviņdesmitajos gados ar cilvēkiem „tautastērpos” – treniņbiksēs.

Kā Sipeniece – Gavare jutās sev neierastā pilsētvidē un ko tur ieraudzīja sīkāk skatieties videosižetā.

Baiba Sipeniece par MaskačkuKasjausn.lv/Foto: publicitātes foto/Video: Kivi TV


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS