Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
TV šovi

Kāzu šovā sastrīdas par torti. Jaunā pāra vecāki pat nesarunājas. FOTO (50)

 
22.februāris 2016  23:26

TV3 šova „Kāzu gūstā” šajā sērijā tika rādīts, kādas tortes vecāki plāno likt galdā jaunlaulātajiem, ar kādu automašīnu pārus vizinās un cik tas viss izmaksās. Pie kopsaucēja, lai arī caur strīdiem, nonāca visas šovā iesaistītās ģimenes.

Ievas un Artūra mammas saviem bērniem meklē pašu labāko kāzu torti.

Ievas un Artūra mammas saviem bērniem meklē pašu labāko kāzu torti.

Spraigākās diskusijas par kāzu tortes izvēli bija Ievas un Artūra vecākiem. Ievas ģimenes uzstājība tik ļoti aizkaitināja Artūra mammu, ka viņa ar topošās vedeklas ģimeni vairs nesarunājās. Taču ne uz ilgu laiku. Tā kā Ievas radu ideja uzvarēja gan par kāzu norises rīkošanas vietu, gan automašīnas izvēlē, tad viņi nolēma trešo reizi neapspiest Artūra ģimenes ideju un ļaut viņiem teikt gala vārdu tortes izvēlē. Ģimenes kāzu rīkošanai no pieejamajiem 7000 eiro ir iztērējuši 3460 eiro.

Ātrāku kompromisu panāca pārējās ģimenes. Tā kā Bīriņu pili par svinību vietu izvēlējās Darjas mamma ar vīru, tad kāzu tortes izvēli viņi uzticēja Dmitrija vecāku ziņā. Par svētku transportlīdzekļi ģimenes izvēlējās limuzīnu. Bet kopsummā Darjas un Dmitrija kāzu organizēšanai jau ir iztērēti 2872 eiro.

Arī trešā pāra - Raita un Agneses vecāki - tortes izvēli uzticēja līgavaiņa ģimenei. Viņi joprojām nav atteikušies no idejas kāzas svinēt viesu namā un havajiešu stilā, un tam visam klāt nākusi jauna ideja – Raitis pie mīļotās kāzu rītā ieradīsies ar pacēlāja palīdzību. Ģimenes kāzām ir iztērējušas 2350 eiro.
 
TV šova "Kāzu gūstā" trešā sērija
 
Darja Rogaleva un Dmitrijs Pallo
 
Agnese Barkāne un Raitis Skrastītis
 
Ieva Bernšteine un Arturs Janiševs

Kasjauns.lv/ Foto: publicitātes


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS