Apmācies, neliels lietus, vājš smidzinošs lietus
Rīga
Apmācies, neliels lietus, vājš smidzinošs lietus
LV RU
Politika

Ekspremjere Straujuma: "Nejūtos atbildīga par situāciju, kādā "Vienotība" ir nonākusi" (36)

 
23.februāris 2016  07:53

Nejūtos atbildīga par politisko situāciju, kādā pašlaik nonākusi partija "Vienotība", intervijā laikrakstam "Latvijas Avīze" atzīst bijusī Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V).

Laimdota Straujuma turpina intervijās paust, cik labi jūtas, vairs nebūdama premjere.

Laimdota Straujuma turpina intervijās paust, cik labi jūtas, vairs nebūdama premjere.

Viņa uzsver, ka "Vienotība" varēja saņemt premjera amatu, ja uzreiz pēc viņas demisijas būtu izvirzījusi kandidātu, kurš gūtu koalīcijas atbalstu - vai tas būtu iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, tagadējais labklājības ministrs Jānis Reirs, Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs vai pašreizējais izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis.

"Eiropas Savienības (ES) prezidentūra bija noslēgusies, un "Vienotības" vadība zināja, ka demisionēšu. To smagāko - ES prezidentūru - biju izvilkusi, un mans laiks bija pagājis. Tā bija mana pārliecība, ka jānāk jaunām sejām, un tas nevienam nebija noslēpums," stāsta Straujuma.

Viņa arī atzīst, ka pēc ES prezidentūras pārlidojumiem un uzstāšanās reizēm pārgurums bijis ļoti liels. "Arī tāpēc man bija svarīgi pateikt: pietiek! To pat zemapziņas līmenī jutu," viņa klāsta, piebilstot, ka māsa, kas ir ģimenes ārste, viņu uzmanījusi.

LETA/Foto: Reuters


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS